Franse chansons maken een opmars in de Top 2000
Zanger van de Snollebollekes, verhalenmaker, slimste mens van Nederland en groot fan van Franse chansons: Rob Kemps is Prominent bij de A-Lunch.
Het aantal Franse chansons in de Top 2000 stijgt van tien naar veertien, en de Franse liedjes staan bovendien ook een stuk hoger in de lijst dan vorige jaren. Voilà van Barbara Pravi komt binnen op #678, Jacques Brel stijgt van #390 naar #188 en La Bohème van Charles Aznavour is de hoogste (en oudste) nieuwe binnenkomer op #278.
Liefde voor het Franse lied
Annemieke spreekt enthousiaste chanson-kenner Rob Kemps over de hernieuwde liefde voor het Franstalige levenslied. Én Rob staat zelf ook voor het eerst in de Top 2000 met zijn Snollebollekes.
Franse chansons maken een opmars in de Top 2000. Annemieke spreekt Rob Kemps
Annemiekes A-Lunch
Je hoort Annemiekes A-Lunch met Annemieke Schollaardt iedere werkdag tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.
Omslagfoto: AVROTROS
Gerelateerd nieuws

NPO Radio 2 Top 2000
Blauw van The Scene hangt van toevalligheden aan elkaar
NPO Radio 2 Top 2000
Motorcrossende tandarts inspiratie voor Oerend Hard
NPO Radio 2 Top 2000
In 1993 scoort 2 Unlimited een wereldwijde hit met No Limit
NPO Radio 2 Top 2000
Michael Jacksons Human Nature ontstond door een gebrek aan lege cassettes