Playlists week 46




Benieuwd welke nummers er tijdens de live uitzendingen op NPO Radio 2 Soul & Jazz gedraaid worden?

12 november 2018 10:00

De playlist van de non-stop uren kun je gewoon terugvinden op onze website, maar minstens zo interessant is het natuurlijk om te weten welke nieuwe tracks of welke gouwe ouwe er in de live uitzendingen voorbij komen. Vanaf nu kun je deze hier terugvinden.






12/11/2018 - ANDREW:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Dramatics - Watcha See Is Watcha Get
Anderson .Paak - Who R U?
Cory Henry & The Funk Apostles - Trade It All
Sade - Sally
Al Green - Take Me To River
Mamal Hands - Becoming
Sharon Jones & The Dap Kings - Let Them Knock
Bernard Wright - Haboglabotribin
Gil Scott Heron - Lady Day
Chronixx - Roots & Chalice

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Earth Wind & Fire - Moment Of Truth
The Black Eyed Peas ft. Nas - Back 2 Hiphop
Mary J Blige - Misunderstood
Jungle By Night - Pompette
Spinners - It’s A Shame
Archie Shepp - Naima
Esther Phillips - That's Allright With Me
Mac Miller - Jet Fuel
Benjamin Clemetine - Eternity
George Clinton - Flashlight
Auntie Flow - Havana Rythm Dance
Barrinton Levy - Looking My Love
Tom Misch - Movie

UUR 3 (21:00 - 22:00):
Deva Mahal - Snakes
Makaya McCraven - Suite Haus
Risco Connection - Ain't No Stoppin' Us Now
Jose Feliciano - Golden Lady
Lauryn Hill - Just Want You Around
Winne ft. Mephis - Akwaaba
Barrington Levy - Youth
Jamila Woods - Heaven
Scotch Band - Watsotsama
Jacob Banks - Keeps Me Going
Miriam Makemba - Soweto Blues
Ezra Collective ft. Jorja Smith - Reason In Disguise
Dexter Gordon - Sticky Wicket





13/11/2018 - ANDREW:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Fred & The New JB’s - Breakin' Bread
Mocky ft. Miguel Atwood Ferguson, Randal Fisher, Joey Dosik, Aponto Poro, Nia Andrews - The Come Up
Stevie Wonder - Do Yourself A Favor
Erykah Badu - Boogie Nights
Jay-Way - Patrick Blows
Niels Broos & Jamie Peet - Saitama
Dawn Brothers - Sweet Love
Valvetronic Brassband - Kumbayayo
Radiant Children - Poke Bowl
George Benson - Take Five

UUR 2 (20:00 - 21:00):
William Onyeabor - Fantastic
Sade - The Big Unknown
Frank Ocean - Pink & White
Gyedu Blay Ambolly - Akoko Ba
Maisha - Kaa
Melba Moore - Standing Right There
Jimmy Smith - When I Grow Hold
Lyn Collins - Take Me Just As I Am

UUR 3 (21:00 - 22:00):
Ray BLK - Run Run
Atmosfear - Creators Dream
Kaidi Tathem - Treacle Manifestations
Willem - Man In Nood
H.E.R. - I'm Not Ok
D'Angelo - Cruisin'
Mavis John - Use My Body
Jazzmeia Horn - Tight
Blue Lab Beats - Pina Colada
Noname, Smino, Saba - Ace





14/11/2018 - AASHNA:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Hot Chocolate - You Could’ve Been A Lady
Sharon Jones & The Dap-Kings - Stranger to My Happiness
Free Nationals - Beauty & Essex
12 Senses - Touch
Vulfpeck - Lonely Town
The Internet - Come Together
Arp Frique - Nos Magia
Valvetronic Brassband - Kumbayayo
Lee Dorsey - Everything I Do Gonh Be Funky (From Now On)
Janelle Monae - Make Me Feel
Cory Henry & The Funk Apostels - Trade It All
Eric Bibb - Black Brown and White
The Lewis Express - Cancao de Momento

UUR 2 (20:00 - 21:00):
The Four Tops - It’s the Same Old Song
Chic - You Are Beautiful
Marquis Hill - Prayer For the People
Clarence Reid - Nobody But You Babe
Charles Bradley - Heart of Gold
Ramon Morris - Sweet Sister Funk
Grace Jones - My Jamaican Guy
Leon Bridges - Pony
De Raad van Toezicht - Marco Polo
Bobby Womack - Across 110th Street
Quantic - E Ye Ye
BB King - Better Not Look Down
Dennis Coffey - Groovin’

UUR 3 (21:00 - 22:00):
Camille Yarbrough - Take Yo’ Praise
The Frightnrs - Gotta Find A Way
Abbey Lincoln & Archie Shepp - Painted Lady on the Stage
Jameszoo - Flake (Live @ SSJ, Paradiso 2017)
Corn on My Dinner Plate - Sweet Potato
Joey Dosik - Inside Voice
Benny Latimore - Move And Groove Together
Betty Davis - Walking Up The Road
The Staple Singers - I'll Take You There
Bettye Lavette - Yesterday Is Here
Santo & Johnny - Sleep Walk
Bob James - Nautilus





15/11/2018 - AASHNA:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Mano Negra - Out of Time Man
Marlena Shaw - California Soul
Butcher Brown - 918
Ed Motta - Your Satisfaction Is Mine
Joe Hinton - Funny How Time Slips Away
Mary Clark - Take Me I’m Yours
Makaya McCraven ft. Theon Cross, Joe Armon Jones, Nubya Garcia - The Bounce
Young Gun Silver Fox - Midnight in Richmond
Jackie Wilson - Whispers
Niels Broos & Jamie Peet - Saitama
The Dawn Brothers - Sweet Love
Harry Beckett - Ring Within Rings

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Jungle By Night - Afro Blue
Michelle David & The Gospel Sessions - Tell Me Why
Marvin Gaye - Woman of the World
Mauskovic Dance Band - Continue the Fun (Space Version)
Charles Bradley - Stay Away
Zuco 103 - Me Engana
Prince - If I Was Your Girlfriend
Meshell Ndegeocello - Waterfalls
Tom Misch - Disco Yes
Menahan Street Band - Make the Road By Walking
Camille Howard - Hurry Back Baby
R.L. Burnside - Bad Luck City
Blue Mitchell - Fungii Mama

UUR 3 (21:00 - 22:00):
Shuggie Otis - Inspiration Information
Robert Randolph - I Thank You
Yazmin Lacey - Something My Heart Trusts
Bobby Oroza - This Love Pt. 1
Cory Wong - The Optimist (Mondriaan Jazz 2018)
Ray LaMontagne - Airwaves
Atmosfear - Free Tonight
Eartha Kitt - C'est Si Bon
Astrud Gilberto - So Nice
Marvin Gaye - Let's Get It On
Curtis Harding - Where We Are
Fat Night - Sun Go Down
Mammal Hands - Becoming





16/11/2018 - ONE'SY met Jenie Lena:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
The O'Jays - Above the Law
Mavis Staples - No Time For Cryin (Live in London)
Sabrina Starke - What I’m Made Of
Valvetronic Brassband - Kumbayayo
Amartey - Time To Remember
Charles Bradley - Luv Jones
Jungle By Night - Pompette
Emily King - Look At Me Now
Gregory Porter - Don’t Lose Your Steam (NSJ 2016)
Ari Lennox - Grampa
Jennie Lena - These Arms

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Diana Krall ft. Tony Bennett - Fascinating Rhythm
Leon Bridges - Bad Bad News
Alicia Keys - Pawn it All
Jay-Way - Patrick Blows
Bill Laurance - Swag Time (NSJ 2017)
Le’Andria Johnson - Better Days
Leon Bridges - River
Cee-Lo Green - Fuck You

UUR 3 (21:00 - 22:00):
Darrien Dean ft Omar - Straight Up
Chet Baker - My funny Valentine
Frank Sinatra - What is this thing called love
Paolo Nutini - No other way
PJ Morton - First Began
Sarah-Jane - Beautiful Stranger
Free Nationals - Beauty & Essex
Anderson .Paak - Anywhere
Marquis Hill - Prayer For the People
Jennie Lena - Shine
Black Joe Lewis & The Honeybeas - PTP





17/11/2018 - CO LIVE! met Eric Vloeimans:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Frank Sinatra - Violets For Your Furs
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - Andes
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - To Louis
Brooklyn Raga Massive ft. Eric Vloeimans - Two Faces of the Moon (Live @ Mondriaan Jazz 2018)
​Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - Por Las Ramas
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal - Temperley

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Jeroen van Vliet & Carlo Mombelli - In Between I’ll Eat Dark Chocolate (Live @ Buma Boy Edgar Prijs 2014, Bimhuis Amsterdam)
Jazz Orchestra of The Concertgebouw - Sixmass
Benjamin Herman Trio met Tim Hennekes - Live in TivoliVredenburg 2018 (New Generation Concert)





18/11/2018 - CO LIVE! met Brenda Frans:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Ischa Meijer van vinyl
Brenda Frans - Lush Life
Brenda Frans - Mujer
Brenda Frans - If She Breaks Your Heart
Brenda Frans - Badu Badaun
Brenda Frans - Trenchcoats in July
Brenda Frans - God Bless The Child
Brenda Frans - Wanting Memories

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Oblivion Sun - Deckard
Oblivion Sun - March Of The Mushrooms 
Levanter - Ocean of Petals
Holland Baroque - Ocean of Petals
Gatecrash - Ocean of Petals
Philipp Rüttgers - The Emperor and the Nightingale
Mike Roelofs - Root of the Matter
Dawn Brothers - Sweet Love
Valvetronic Brassband - Kumbayayo





SOUL & JAZZ TOP 40 OP SPOTIFY:

Over afspeellijsten gesproken, wist je dat we ook elke maand onze eigen Soul & Jazz Top 40 bijhouden? Nieuwe muziek die je niet mag missen:

Om deze Spotify playlist te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.




Laat een reactie achter



Je moet minimaal 16 jaar zijn om deel te nemen aan deze dienst. Wil je meer informatie over hoe NPO omgaat met je gegevens, lees dan ons privacy statement

Plaats reactie



0 Reacties