Miley Cyrus werkt aan nieuw album met Metallica-covers
Na verschillende covers is Miley klaar voor meer: ze laat weten druk bezig te zijn met het opnemen van een nieuw album vol covers van Metallica.
De zangeres coverde al eerder 'Heart of Glass' van Blondie en afgelopen weekend maakte ze indruk met een nieuwe cover van The Cranberries' 'Zombie'. Een eigen draai aan klassiekers geven is niet nieuw voor Miley. In 2019 coverde ze ook al eens een nummer van Metallica op Glastonbury. Het metalgenre is haar duidelijk goed bevallen, want Cyrus kondigt een album aan vol Metallica-covers.
Coveralbum
In een gesprek met Interview Magazine laat Miley weten druk bezig te zijn in de studio. "We hebben geluk dat we ons werk kunnen voortzetten tijdens deze rare tijden. Op het begin was ik ongeïnspireerd, maar intussen is dat vlammetje opnieuw gaan branden." Als de interviewer vraagt naar haar recente inspiratie, geeft ze aan dat Iggy Pop een grote invloed heeft gehad op haar stage performance. Ook het Metallica coveralbum komt niet uit de lucht vallen. Miley noemde de band al eerder een grote inspiratiebron voor haar nieuwe album, dat naar eigen zeggen 'weerspiegelt hoe zij zelf is.'
Twee albums op komst
Het is nog niet bekend wanneer het coveralbum wordt uitgebracht. Wel wordt er verwacht dat Miley dit jaar nog een ander album uitbrengt met de naam She Is Miley Cyrus, waarop onder andere single 'Midnight Sky' op zal staan.
Foto omslag: ANP
Gerelateerd nieuws

NPO Radio 2 Top 2000
(Everything I Do) I Do It For You van Bryan Adams had bijna niet bestaan
NPO Radio 2 Top 2000
Sade trakteert fans in 2011 op spectaculaire live-versie Smooth Operator
NPO Radio 2 Top 2000
Het tijdloze protest van Killing In The Name van Rage Against The Machine
NPO Radio 2 Top 2000
Prince’s megahit Kiss werd bijna door zijn protegé uitgebracht