Programma

Durf jij nog te vliegen?

  1. Nieuwschevron right
  2. Durf jij nog te vliegen?

Durf jij na de crash met het GermanWings-toestel nog te vliegen? Hierbij tips die je helpen om minder angstig een vliegtuig in te stappen.

Vliegangst-spreekuur

De vliegtuigcrash in de Franse Alpen heeft de vliegangst bij veel Nederlanders weer flink aangewakkerd. Wouter van der Goes belde met piloot en psycholoog Lucas van Gerwen, die gespecialiseerd is in de behandeling van vliegangst. Aan de hand van een aantal vragen van luisteraars hield Van Gerven ‘vliegangst-spreekuur’ in Wout2day.

Price-fighters minder veilig?

Zijn de vliegtuigen van price-fighters bijvoorbeeld minder veilig? “Deze vliegtuigen zijn minder comfortabel en er is meer tijdsdruk dus als je daar gevoelig voor bent zou ik daar niet voor kiezen. Maar het is niet zo dat deze vluchten goedkoper zijn omdat de toestellen minder onderhoud krijgen”, verduidelijkt Van Gerven.

Kun je eigenlijk niet gewoon beter de auto pakken? Antwoord op deze en meer vragen over vliegangst beluister je hier.

Volg NPO Radio 2:

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl