Oproep
Aangezien Sander nogal in zijn maag zit met het kindernamen vraagstuk, riep hij donderdag de hulp van zijn luisteraars in. Die probeerde Sander te helpen bij zijn babynamencrisis en kwamen met namen als Spruitje, Chavella, Keval en Lukenna op de proppen. Er is zelfs een speciale Facebookactie voor ingezet.
Voorwaarden
Help Sander bij het zoeken naar een mooi kindernaam. Let op, Sander heeft wel een eisenpakket. Zo moet de naam makkelijk, eenvoudig, maar ook mooi en uniek zijn. Maar ook niet té bijzonder. Wel een naam die je kunt uitspreken en waarbij iedereen zich afvraagt hoe je dat in hemelsnaam spelt. Oh ja, en een korte en pakkende naam zou ook niet verkeerd zijn.
W.C Pot
Namendeskundige Maarten gaf vrijdagochtend wat tips aan Sander. Wist je bijvoorbeeld dat je je zoon beter geen Willem Cornelis kan noemen als hij van zijn achternaam Pot heet? Hij heet dan W.C Pot! Nog meer achternamen waarmee je op moet letten hoor je hier.
Weet jij een leuke naam voor zijn kindje? Laat je reactie hiernaast of op de facebookpagina van De Heer Ontwaakt achter.
De Heer Ontwaakt!
DJ: Sander de Heer
ma-vr 06:00- 09:00