STER Advertentie


Programmering NPO Radio 2 in 2018




Alle shows op een rijtje

29 december 2017 16:46

De programmering van NPO Radio 2 kent een aantal wijzigingen in 2018.


Maandag t/m donderdag

04.00 - 06.00: Vroeg Op Frank - Frank van 't Hof (BNNVARA)
06.00 - 09.00: Ekdom In De Ochtend - Gerard Ekdom (BNNVARA)
09.00 - 12.00: Aan De Slag! - Bart Arens (AVROTROS)
12.00 - 14.00: Gijs 2.0 - Gijs Staverman (KRO-NCRV)
14.00 - 16.00: Stenders Platenbonanza - Rob Stenders (BNNVARA)
16.00 - 18.00: De Wild In De Middag - Ruud de Wild (KRO-NCRV)
18.00 - 20.00 Wout2Day - Wouter van der Goes (KRO-NCRV)
20.00 - 22.00 De Staat Van Stasse - Stefan Stasse (KRO-NCRV) 
22.00 - 00.00 Roodshow Late Night - Jan Willem Roodbeen (AVROTROS)
00.00 - 02.00  't Wordt Nu Laat - Evelien de Bruijn en Carolien Borgers (WNL)

Vrijdag

04.00 - 06.00 Vroeg op Frank - Frank van 't Hof (BNNVARA)
06.00 - 09.00 Ekdom in de ochtend - Gerard Ekdom (BNNVARA) 
09.00 - 12.00 Aan De Slag! - Bart Arens (AVROTROS
12.00 - 14.00 Gijs 2.0 - Gijs Staverman (KRO-NCRV)
14.00 - 16.00 Annemiekes A-lijst - Annemieke Schollaardt (AVROTROS)
16.00 - 18.00 De Wild in de middag - Ruud de Wild (KRO-NCRV) 
18.00 - 20.00 Vinyl Friday - Wouter van der Goes (KRO-NCRV) 
20.00 - 22.00 Paul & Frank op vrijdagshow - Paul Rabbering en Frank van 't Hof (KRO-NCRV) *
22.00 - 00.00 One Night Stenders - Rob Stenders (BNNVARA)
00.00 - 02.00 De Wat Een Week-show met Shay - Shay Kreuger (BNNVARA)

* In de hele maand januari hoor je Het Platenpaleis met Marc Adriani en Frank van 't Hof

Zaterdag

04.00 - 06.00 Afslag Thunder Road - Dolf Jansen (BNNVARA)
06.00 - 09.00 Timur en het Weekend - Timur Perlin (BNNVARA) 
09.00 - 12.00 Hier is Haandrikman - Bert Haandrikman (KRO-NCRV)
12.00 - 14.00 Spijkers met Koppen - Felix Meurders & Dolf Jansen (BNNVARA)
14.00 - 16.00 Annemiekes A-lijst - Annemieke Schollaardt (AVROTROS)
16.00 - 18.00 Muziekcafé - Daniel Dekker (AVROTROS) 
18.00 - 21.00 Corne Klijn's SoulSensations - Corné Klijn (AVROTROS)
21.00 - 00.00 Soul Night met One'sy - One'sy Muller (AVROTROS)
00.00 - 02.00 Ekdoms Funky Weekend Trip - Gerard Ekdom (BNNVARA)

Zondag

04.00 - 06.00 License 2 Chill - Jeroen Kijk in de Vegte (KRO-NCRV)
06.00 - 09.00 Timur en het Weekend - Timur Perlin (BNNVARA)
09.00 - 12.00 Roodshow - Jan-Willem Roodbeen ( AVROTROS)
12.00 - 14.00 Bureau Kijk in de Vegte - Jeroen Kijk in de Vegte (KRO-NCRV)
14.00 - 16.00 Annemiekes A-lijst - Annemieke Schollaardt (AVROTROS)
16.00 - 18.00 Hier is Haandrikman - Bert Haandrikman (KRO-NCRV)
18.00 - 20.00 Albumshow - Corné Klijn (AVROTROS)
20.00 - 00.00 Blokhuis - Leo Blokhuis (BNNVARA)
00.00 - 02.00 Thijs Maalderink - Thijs Maalderink (BNNVARA)


Nachtprogrammering

Maandag- t/m woensdagnacht: Jan Paul - Jan Paul Grootentraast (KRO-NCRV)
Donderdagnacht: Cielke - Cielke Sijben (KRO-NCRV)
Vrijdagnacht: Simone's Songlines - Simone Walraven (AVROTROS)
Zaterdagnacht: On The Beat - Wouter van der Goes (KRO-NCRV)
Zondagnacht: Malou - Malou Holshuijsen (BNNVARA)

STER Advertentie




Delen