Beyoncé en Ed Sheeran zetten in 2015 Stevie Wonder in het zonnetje
Samen met Ed Sheeran en Gary Clark Jr. zingt Beyoncé de sterren van de hemel tijdens een speciaal eerbetoon voor Stevie Wonder. De bijzondere combinatie van artiesten zorgt voor een legendarische opening van de show.
Het is 10 februari 2015, een dag na de jaarlijkse Grammy Awards. In het Nokia Theater in LA komen verschillende muzieksterren bijeen voor de show Songs in the Key of Life - An All-Star Grammy Salute. Met verschillende covers en medleys, zetten de artiesten Stevie Wonder in het zonnetje.
Krachtige opening
Beyoncé opent de show met Fingertips. Wanneer ze de toeschouwers uitnodigt “te gaan staan als je van Stevie Wonder houdt”, twijfelt het publiek geen seconde. Als Ed Sheeran de zangeres vergezelt met Master Blaster is de bijzondere combinatie geboren. Een legendarische gitaarsolo van Gary Clark Jr. tijdens Higher Ground maakt de medley af.
Bekijk de beelden hieronder:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd nieuws

Muzieknieuws
Press Play: luister hier naar het nieuwe album van Ed Sheeran
NPO Radio 2 Top 2000
Van Destiny's Child naar Grammy-record: Beyoncé's indrukwekkende carrière
NPO Radio 2 Top 2000
Ed Sheeran speelt Thinking Out Loud in 2015 met John Mayer, Questlove en Herbie Hancock
NPO Radio 2 Top 2000
Met I See Fire leidt Ed Sheeran het publiek van Midden-aarde terug naar de realiteit