Dit is de laatste dag van de '80s Achtdaagse in beeld
- Nieuws
- Dit is de laatste dag van de '80s Achtdaagse in beeld
Op vrijdag 25 februari, de laatste dag van de ‘80s Achtdaagse, zijn de hele dag dj-duo’s te horen op NPO Radio 2. Fotograaf Emma Pot is van de partij!
Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte hebben traditiegetrouw het spits afgebeten om 06.00 uur; om 09.00 uur hoorde je door Bart Arens & Giel Beelen. Tussen 12.00 en 14.00 uur zijn Corné Klijn & One'sy Muller en daarna Paul Rabbering & Jeroen van Inkel. Wouter van der Goes & Frank van ‘t Hof sluiten tussen 16.00 en 20.00 uur de ‘80s Achtdaagse af met vier uur lang vinyl, waarbij alle verzoekjes vanaf single of lp worden gedraaid.
Vraag jouw favoriete '80s plaat aan via de gratis NPO Radio 2 app:
- iOS: Download de NPO Radio 2 app
- Android: Download de NPO Radio 2 app
’80s Achtdaagse op NPO Radio 2
Van a-ha tot ZZ Top, van Doe Maar tot de Dolly Dots: NPO Radio 2 staat van vrijdag 18 tot en met vrijdag 25 februari acht dagen lang in het teken van de ‘80s Achtdaagse met alleen maar muziek uit de jaren 80.
Gerelateerd nieuws

Programma
Dit is het favoriete '80s nummer van Sem: 'Een nummer dat alles bevat wat een '80s track '80s maakt'
NPO Radio 2 Top 2000
Madonna betovert de Kuip in 1987
Programma
Quiz: herken jij deze '80s nummers als ze achterstevoren worden afgespeeld?
Programma
Corné Klijn over zijn favoriete '80s nummer: 'Goeie rockplaat die toch ook erg radiovriendelijk is'