The Howlin' speelt 'All I Wanna Do' van Jamie Lidell
- Nieuws
- The Howlin' speelt 'All I Wanna Do' van Jamie Lidell
In de studio bij Jan Paul is Popronde-talent The Howlin'. Ze spelen niet alleen hun eigen muziek, maar coveren ook Jamie Lidell.
Nieuwe single
De zanger van The Howlin', Joël Gaerthé, brengt samen met zijn band een aantal weken terug een nieuwe single uit. Bij het nummer 'Harmful' hoort ook een video waarin Joël ook zijn acteertalent laat zien. "Dat was eigenlijk nieuw voor mij", vertelt hij aan Jan Paul.
Luister hieronder naar 'Harmful':
Jamie Lidell
Een specifieke held heeft The Howlin' niet. De inspiratiebronnen die Joël opnoemt zijn Tom Waits en vooral veel hiphop. Ze zingen 'All I Wanna Do' van Jamie Lidell. "Het is niet ons grote voorbeeld, maar we vinden het een mooi nummer en zongen het nog nooit eerder op de radio."
Luister hieronder naar de cover:
Jan Paul
Dj: Jan Paul Grootentraast
Dinsdag, woensdag en donderdag tussen 02.00 en 04.00
Foto omslag: NPO Radio 2
Gerelateerd nieuws

Programma
Bart Arens wint de RadioRing voor Populairste Presentator
Programma
De mannen van IOS over nieuwe single Heel Mijn Hart: een ode aan de bruine kroeg
Programma
Geef jouw favoriete 80s nummers door via de gratis NPO Luister app!
Programma
“Het is mijn liefdesbrief aan de beste concertfilm allertijden” - Blanko gaat op ‘Stop Making Sense’ tour