Schor
Sander belde met de schorre wereldkampioen Ellen Hoog. De hockeyster had de eerste plek goed gevierd met haar trotse teamgenoten waardoor ze haar stem kwijt was.
Bijzonder
Maar dat ze haar feestvreugde nog niet kwijt is blijkt wel als Sander haar vraagt naar de overrwinning. Ellen Hoog:'Deze wedstrijd was heel bijzonder in eigen land met een publiek dat zo achter ons heeft gestaan, er was veel vertrouwen in ons dat het goed ging komen, en gelukkig is het ook goed gekomen'.
Rondvaartboot
Woensdag worden de heldinnen gehuldigd op het museumplein, maar volgens Sander is dat een beetje karig. Sander: 'Een rondvaartbootje richting de huldiging moet toch te regelen zijn?' Ellen: 'Dat zou leuk zijn, organiseer het!' Dat ziet Sander wel zitten, beluister zijn reactie hier.
Beluister het gesprek hierboven terug.
De Heer Ontwaakt
DJ: Sander de Heer
ma-vr 06:00 - 09:00