Zo luister je Spijkers met Koppen uitzendingen terug
- Nieuws
- Zo luister je Spijkers met Koppen uitzendingen terug
Iedere zaterdag tussen 12:00 en 14:00 hoor je Spijkers met Koppen. Maar wist je ook al dat je heel gemakkelijk oude uitzendingen kan terugluisteren? Bij deze.
De afleveringen worden namelijk na het uitzenden in een podcast gegoten. Die kun je terugluisteren wanneer je wil. Tijdens het wandelen, tijdens het koken, of wanneer je even nergens aan wil denken, maar gewoon wil lachen met Felix Meurders en Dolf Jansen. Zoals bijvoorbeeld om deze aflevering van vorige week:
Of deze, van 21 december 2019. We noemen maar wat.
Je begrijpt welke richting we op willen. Je vindt de uitzendingen hier terug. Of kijk hieronder, want Spijkers met Koppen is ook gewoon op Spotify te vinden!
Spijkers met Koppen
Je hoort Felix en Dolf iedere zaterdag tussen 12:00 en 14:00 uur tijdens Spijkers met Koppen op NPO Radio 2. Let op: De komende tijd zenden zij uit vanuit de studio van NPO Radio 2 in plaats van vanuit The Florin i.v.m. het coronavirus. De uitzendingen in de studio zijn niet toegankelijk voor publiek.
Foto omslag: NPO Radio 2
Gerelateerd nieuws
Programma
Speel vanavond De Nationale Popquiz van NPO Radio 2Programma
Google Jannie: Je bent nooit te oud om iets te lerenProgramma
Maak kans op startbewijzen Nijmeegse 4Daagse in Jan-Willem Start Op!Programma
Maaike Ouboter en Eric Corton over de vraag hoe om te gaan met het leven in hun nieuwe voorstelling “Het leven... en andere blessures”