Programma

Patty en Tom vonden de liefde toen ze ziek waren, nu gaan ze trouwen

foto: Emma Pot

Patty en Tom ontmoetten elkaar via Stichting Jongeren en Kanker. Ze waren allebei jong en kregen allebei te maken met de ziekte. Toen ze elkaar voor het eerst zagen, was er meteen een klik, liefde op het eerste gezicht.

Ze hebben samen heel mooi nieuws: Patty en Tom gaan trouwen! Een bijzonder verhaal over liefde en elkaar vinden tijdens een moeilijke periode in hun leven. Door de kanker kunnen Patty en Tom samen geen kinderen krijgen. Gelukkig had Patty al twee kinderen voordat ze ziek werd. Inmiddels vormen ze met z’n vieren een hecht en gelukkig gezin. En over hun toekomst samen zijn ze duidelijk: “Wij worden gewoon samen honderd,” zegt Patty.

NPO Radio 2 Wensweek voor KWF

NPO Radio 2 zet zich vanaf maandag 31 augustus een week lang in voor KWF Kankerbestrijding. De dj’s vragen aandacht voor KWF en gaan wensen van luisteraars vervullen die te maken hebben met de ziekte. 

Klik hier voor meer informatie

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl