Vier uur lang Hemelse Solo's
- Nieuws
- Vier uur lang Hemelse Solo's
Wat vind jij de beste solo ooit gemaakt? Laat het weten aan Stefan Stasse en Jan-Willem Roodbeen en hoor 'm in de lijst met Hemelse Solo's.
Beste solo's
Op Hemelvaartsdag kun je tussen 20.00 uur en middernacht luisteren naar de nummers met de beste solo's uit de popmuziek in De Staat van Stasse en Roodshow Late Night. Welke liedjes dat zijn, dat ligt aan jou!
Alles mag!
Het mag ieder instrument zijn, van de mondharmonicasolo in Chaka Khans 'I Feel For You' tot de drumpartij in Stings 'Englishman In New York' van Sting of de weergaloze pianosolo in ‘Uncertain Smile’ van The The. Kortom, zolang de solo in het door jou aangevraagde nummer maar instrumentaal is en hemels aanvoelt, komt het in aanmerking voor onze lijst.
Suggesties
Laat je suggesties hieronder achter of stuur donderdag 5 mei tussen 20.00 en 24.00 uur een gratis app'je of een sms naar 2222. Wie weet hoor je jouw suggestie dan voorbij komen bij de Hemelse Solo's.
Hemelse Solo's
De Staat van Stasse / Roodshow Late Night
donderdag 5 mei: 20.00 - 24.00 uur
Gerelateerd nieuws

Programma
Nona deelt persoonlijke verhaal bij release van This Is All I’ll Be
Programma
Bart Arens wint de RadioRing voor Populairste Presentator
Programma
Out with a bang, baby: Golden Earring neemt afscheid
Programma
“Het is mijn liefdesbrief aan de beste concertfilm allertijden” - Blanko gaat op ‘Stop Making Sense’ tour