Muzieknieuws

Editors komt in 2027 naar Nederland

foto: ANP
  1. Nieuwschevron right
  2. Editors komt in 2027 naar Nederland

De Britse rockband Editors komt in 2027 naar de Ziggo Dome in Amsterdam. De aankondiging volgt op de release van hun nieuwe single Call It In en de bekendmaking van nieuwe concerten.

Op donderdag 18 februari staat de Britse band Editors in de Ziggo Dome in Amsterdam. Eind april bracht de groep de nieuwe single Call It In uit, tegelijkertijd met de aankondiging van diverse tourdata voor 2027 in het Verenigd Koninkrijk en Europa. Tijdens hun optreden op Pinkpop afgelopen zaterdag maakte de band bekend dat daar ook een Nederlandse datum aan wordt toegevoegd.

Vernieuwing en ontwikkeling

Call It In is de eerste nieuwe muziek van Editors sinds de release van hun meest recente studioalbum EBM uit 2022. Vernieuwing en ontwikkeling vormen al jarenlang de rode draad in het werk van Editors, dat inmiddels zeven studioalbums omvat. Met Call It In slaan de Britten opnieuw een nieuwe weg in en geven ze een eerste voorproefje van een volgend hoofdstuk in hun carrière. 

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Top 2000

Editors staan in 2025 vijf keer in de NPO Radio 2 Top 2000. Hun hoogste notering is Papillon op nummer 315. 

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl