Muzieknieuws

Taylor Swift schittert op nieuw album The Life of a Showgirl

foto: ANP
  1. Nieuwschevron right
  2. Taylor Swift schittert op nieuw album The Life of a Showgirl

Taylor Swift is terug met nieuwe muziek! De zangeres heeft haar twaalfde studioalbum uitgebracht: The Life of a Showgirl. Het nieuwe album vormt een opvallend contrast met haar vorige plaat The Tortured Poets Department, waar de nadruk ligt op poëtische teksten.

De aankondiging van het album deed ze niet zomaar. De zangeres vertelde het nieuws in de podcast van haar verloofde, Travis Kelce. Over de inspiratie voor het album zegt ze: “Het gaat over wat er zich achter de schermen van mijn innerlijke leven afspeelde tijdens de Eras tour, dat zo uitbundig, elektrisch en levendig was.”

Oude Bekenden

Voor The Life of a Showgirl werkt Swift opnieuw samen met producers Max Martin en Shellback, met wie ze eerder de succesvolle albums Red, 1989 en Reputation maakt. Op de tracklist staat ook een samenwerking met Sabrina Carpenter. Daarnaast heeft het album een bijzondere link met George Michael. Op het nummer Father Figure wordt de popicoon vermeld in de credits. Taylor’s Father Figure is geen cover van zijn gelijknamige hit, maar ze gebruikt wel enkele muzikale en tekstuele verwijzingen naar het origineel. De erven van Michael gaven toestemming en lieten op Facebook weten blij te zijn met de manier waarop Taylor naar hem verwijst.

Taylor Swift's Father Figure luister je hieronder:

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Ster advertentie
Ster advertentie