Alle 13 Quiz wordt aangevraagd door… Annemieke!
foto: AVROTROS- Nieuws
- Alle 13 Quiz wordt aangevraagd door… Annemieke!
Deze week presenteren Paul Rabbering en Corné Klijn de A-Lunch, Annemieke zit namelijk in isolatie i.v.m. covid. Maar! Ze heeft wel een hele leuke suggestie voor de Alle 13 van vrijdag 18 maart.
NPO Radio 2 is druk bezig met de voorbereidingen voor de Nationale Popquiz die wordt gepresenteerd door Jan Willem & Jeroen. Om in te haken op deze kennistest stelt Annemieke vanuit huis voor om 13 ‘Quiz’ platen te zoeken:
Alle 13 Quiz wordt aangevraagd door… Annemieke!
Staat jouw plaat er niet tussen? Probeer het volgende week nog een keer tijdens een nieuwe Alle 13! Heb je een idee voor een leuk thema? Ook deze kun je insturen via de NPO Radio 2 app.
Annemiekes A-Lunch
Je hoort Annemiekes A-Lunch met Annemieke Schollaardt iedere werkdag tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.
Gerelateerd nieuws
Annemiekes A-Lunch
Bizarre backstage verhalen en wonderlijke wensen in Blauwe M&M’s podcastQuiz
Welk nummer van eigen bodem staat hoger in de Top 2000?Annemiekes A-Lunch
Ellemieke Middelhoff onderzoekt moord op oudoom tijdens Tweede WereldoorlogAnnemiekes A-Lunch
Tv-serie Tweede Hans laat acteur Stefan de Walle zien als pensionado