NPO Soul & Jazz

Music Update: Hans Teeuwen, Cee Lo Green en Curtis Harding

  1. Nieuwschevron right
  2. Music Update: Hans Teeuwen, Cee Lo Green en Curtis Harding

De Music Update met nieuws over Hans Teeuwen en zijn pijnstillers, nieuws van Cee Lo en een ontstoken verstandskies.

#1 Hans Teeuwen heeft de CD presentatie van zijn nieuwe album verplaatst. Hij heeft het album opgenomen met zijn band The Painkillers, waar ook Benjamin Herman en Ruben Hein deel van uitmaken. En dat album zou dus eigenlijk morgenmiddag in het Vondelpark gepresenteerd worden, maar daar heeft Hans nu van af gezien.

VondelCS zou volgens de promotor van Hans Teeuwen een aantal gemaakte afspraken niet zijn nagekomen en daarom wordt het hele feestje nu verplaatst naar het museumplein. Morgenmiddag om 12:30 zal daar dus de officiele release zijn van Popstukken.

#2 Dertien november, dan is het zover, dan ligt het nieuwe album van Cee Lo Green Heart Blanche in de winkels. Vorige maand bracht hij alvast een ode aan Robin Williams uit die ook op dit album staat en nu heeft hij sinds gisteren een tweede track van dat album uitgebracht, genaamd Sign of the Times. Het album zou trouwens bijna Girl Power geheten hebben om een positieve ode aan de vrouwen op deze aarde te geven. Cee Lo vind namelijk dat hij wat recht te zetten heeft na zijn eerdere negatieve tweets die hij een jaar geleden de wereld in slingerde, maar die titel heeft het dus uiteindelijk niet gehaald.

#3 Slecht nieuws voor soul-liefhebbers die naar het festival Into The Great Wide Open gaan, want Curtis Harding heeft moeten afzeggen. De reden: Curtis mag niet vliegen vanwege een ontstoken verstandskies. Het festival kent sowieso een aantal tegenvallers, want ook Patrick Watson en Jack Garret hebben afgezegd. Het festival is volgend weekend en de organisatie is druk bezig om de line-up compleet te maken.