NPO Soul & Jazz

Music Update: B.B. King, Larry Graham, Keith Sweat en Blackstreet en TivoliVredenburg

  1. Nieuwschevron right
  2. Music Update: B.B. King, Larry Graham, Keith Sweat en Blackstreet en TivoliVredenburg

Vers van de pers.

#1. De oudste dochter van B.B. King geeft vanavond een muzikale ode aan haar overleden vader. Vanavond geeft Shirley King een concert in de Brooklyn Bowl in Las Vegas en neemt ze veel muzikale gasten mee. Shirley King is zelf ook blueszangeres en treedt op onder de naam 'Daughter Of The Blues'. The King Family Celebrates The Life And Music Of B.B. King is vanavond gratis toegankelijk en bedoeld voor de fans die vandaag in Las Vegas afscheid nemen van de blueslegende. Volgende week wordt B.B. King begraven naast zijn eigen museum in Mississippi.

#2. Larry Graham komt weer naar Nederland toe. Samen met zijn Graham Central Station geeft hij op maandag 6 juli een concert in het Patronaat in Haarlem. Hij krijgt ook nog muzikale hulp van onze Candy Dulfer. De voorverkoop voor dit concert van Larry Graham is inmiddels begonnen.

#3. Nog meer concertnieuws: Keith Sweat en Blackstreet komen naar Nederland. Ze gaan samen optreden op woensdag 7 oktober in TivoliVredenburg in Utrecht. Ze nemen allebei een liveband mee en Blackstreet komt in de originele bezetting, dus inclusief Teddy Riley. De kaartverkoop is inmiddels begonnen.

#4. Over TivoliVredenburg gesproken: De grote zaal is bijna klaar. Vanaf volgende week kunnen er weer concerten worden gegeven. In april viel een van de plafondplaten in de grote zaal naar beneden, en het bleek dat er meerdere platen los zaten. Tientallen concerten moesten worden verplaatst, maar nu zitten alle plafondplaten weer vast. Op zaterdag 13 juni viert TivoliVredenburg met een heus festival dat ze een jaar bestaan, en dat kan dus ook weer in hun grote zaal.