Music Update: Alicia Keys, R Kelly, Facebook en James Bond
- Nieuws
- Music Update: Alicia Keys, R Kelly, Facebook en James Bond
Vers van de pers.
#1. Alicia Keys wordt deze zomer het gezicht van een spijkerbroekenmerk. En daar hoort ook muziek bij. Voor de reclamecampagne schreef zij het nummer '28.000'. Gisteren zette ze op haar Instagrampagina een klein stukje van het nummer, maar ze praat er wel doorheen. Achtentwintigduizend, dat is het gemiddelde aantal minuten dat een mensenleven duurt. Binnenkort is de single te koop en later dit jaar volgt een heel nieuw album van Alicia Keys.
#2. R Kelly heeft ruzie met zijn broer. Hij vroeg in maart aan zijn oudere broer Bruce of hij bij hem wil komen werken als chauffeur en als persoonlijke assistent. Mondeling spraken ze af dat Bruce 700 dollar per week zou gaan verdienen. Maar Bruce moest 144 uur per week werken en kreeg niet betaald voor zijn overwerk. R Kelly is zijn broer nog 1.100 dollar schuldig. Bruce is naar de vakbond gestapt en die is nu bezig om het geld alsnog los te krijgen bij R Kelly.
#3. En dan nog twee zaken die niet doorgaan. Facebook ontkent dat ze een muziekstreamingsdienst willen lanceren. Gisteren was in het nieuws dat Facebook zich wilde mengen in de strijd tussen Spotify en Apple Music, maar daar is dus voorlopig geen sprake van. En de musical over James Bond is alweer gestrand voordat er een noot is gezongen. Gisteren meldden we dat producent Merry Saltzman een Broadway-musical wil maken over 007, maar nu blijkt dat ze helemaal de rechten niet bezit. Merry Saltzman is de dochter van Harry Saltzman, de man achter de eerste negen James Bond-films.



