Music Update: Cee Lo Green, Black Eyed Peas en Snoop Dogg
- Nieuws
- Music Update: Cee Lo Green, Black Eyed Peas en Snoop Dogg
Vers van de pers.
#1. Cee Lo Green heeft een nieuwe single uit! Het is een ode aan de acteur en komiek Robin Williams. De titel is simpelweg 'Robin Williams'. De acteur leed aan depressies en pleegde vorig jaar zelfmoord. Cee Lo Green heeft deze plaat gemaakt als een eerbetoon aan onze menselijkheid, zo zegt hij zelf. Er is kracht nodig om te lachen als het even tegenzit. 'Robin Wiliams' is de eerste single van Cee Lo Green van zijn nieuwe album Heart Blanche. Die zal in het najaar verschijnen.
#2. Nog meer nieuwe muziek: de Black Eyed Peas zijn weer terug. Na een stilte van vijf jaar hebben ze afgelopen weekend hun nieuwe single 'Yesterday' gepresenteerd. De band bestaat nu al twintig jaar en Will.i.am, Apl.de.ap en Taboo kijken met deze plaat terug naar hun oldschool hiphophelden. In de clip zie je ze in een ouderwetse platenzaak in de weer met vinylplaten. Opvallend is dat zowel op de single als in de clip zangeres Fergie niet voorkomt. Zij zat er ook niet vanaf het begin bij, pas na zeven jaar werd zij vast onderdeel van de Black Eyed Peas. Wellicht is dit het teken dat zij de groep definitief verlaten heeft.
#3. Snoop Dogg maakt een zomertour langs diverse festivals en hij houdt de gemoederen flink bezig. Gisteren was hij in België op het Dour Festival en hij mocht daar geen joint opsteken op het podium. Tijdens het vierdaagse muziekfestival controleerde de politie intensief op het bezit en gebruik van drugs. In totaal is er bijna drie kilo cannabis in beslag genomen, maar ook ruim 1.300 XTC-pillen. De politie hield 36 dealers aan en meer dan 250 bezoekers gingen op de bon wegens drugsbezit. Snoop Dogg heeft zich blijkbaar ingehouden, want hij mocht zijn set afmaken.



