Suzanne Klemann in 30 MINUTEN RAUW: ‘Ineens zijn we verheven tot iconisch’
- Nieuws
- Suzanne Klemann in 30 MINUTEN RAUW: ‘Ineens zijn we verheven tot iconisch’
In een nieuwe aflevering van 30 MINUTEN RAUW ontvangt Ruud Suzanne Klemann. Samen praten ze over haar Indonesische en Amsterdamse roots, de hernieuwde aandacht voor Loïs Lane en haar positieve kijk op het leven: “Je komt van alles tegen. Als je je ogen maar openhoudt.”
Suzanne Klemann zit maar liefst 40 jaar in het vak. En in die 4 decennia heeft de Loïs Lane-zangeres gezien hoe grillig de muziekwereld kan zijn. “Het is een hard vak. Want er zijn periodes dat je heel erg gewild bent, zoals nu weer. Maar 13 jaar geleden hadden we een plaat uit en die werd niet eens gedraaid in Hilversum, want wij waren oude vrouwen. En toen was ik nog niet eens 50 geloof ik…” Het tij keert wanneer de 80s en 90s nieuwe populariteit vinden: “Ineens zijn we verheven tot iconisch.”
‘Leukste vak dat er is’
Ondanks de wisselende aandacht, heeft Klemann door de jaren heen niet het plezier in haar werk verloren: “Het is het leukste vak dat er is.” Van pensioen is dan ook nog geen sprake. “Het begint weer net”, legt de zangeres uit tegen Ruud. “Het is niet normaal hoeveel aandacht we hebben. Ik geloof dat we bijna alle kranten hebben gestaan. We hebben interviews, fotoshoots, tv-programma's, een podcast, noem het maar op.”
Luister de hele aflevering hieronder terug:
#7 - 30 MINUTEN RAUW met Suzanne Klemann (S15) - 30 MINUTEN RAUW door Ruud de Wild
30 MINUTEN RAUW
Ruud de Wild stelt 30 minuten lang vlijmscherpe vragen aan een bijzonder persoon. De wekker wordt gezet, er wordt geen vraag geschuwd en het resultaat hoor je ongecensureerd in 30 MINUTEN RAUW.
NPO Luister
Wil jij ook eens een paar goede podcasts uitproberen? Het hele aanbod van de publieke omroep vind je in NPO Luister. Daar vind je een handig overzicht van populaire series en series die je zelf kunt kiezen aan de hand van slimme categorieën. Download de app voor je Iphone of Android telefoon.
Gerelateerd nieuws

Podcast
Jasper Demollin over zijn spirituele pad in 30 MINUTEN RAUW: ‘We zitten in een soort ratrace’
Podcast
Roos Moggré in 30 MINUTEN RAUW: 'Ik ben een ontzettende nep-Amsterdammer'
Podcast
Nienke Plas in 30 MINUTEN RAUW: 'Het idee ‘mannen zijn grappig, vrouwen niet’ is nonsens'
Programma
Loïs Lane viert 40 jaar carrière en nieuwe muziek!