Programma
AVROTROS

Frans Pollux en Lex Uiting met dialectpopconcert naar de Ziggo Dome

foto: Persfoto
  1. Nieuwschevron right
  2. Frans Pollux en Lex Uiting met dialectpopconcert naar de Ziggo Dome

Frans Pollox en Lex Uiting geven samen met het Metropole Orkest een concert in de Ziggo Dome voor het grootste dialectpopconcert buiten de provincie. Annemieke belt Frans op in Annemiekes A-Lunch over het concert.

Aankomende donderdag start de Limburgse theatertour van Frans en Lex met het Metropole Orkest. Alle acht concerten in de grote Limburgse theaters waren zo snel uitverkocht dat een groot concert in Ziggo Dome werkelijkheid is geworden. "We doen een hele tour langs Limburgse theaters met Limburgse dialectliedjes en dat was al heel bijzonder. De tour was zo snel uitverkocht en er stonden nog zoveel mensen in de wacht. Toen dachten we: 'we doen er nog eentje op een bijzondere plek in Amsterdam", vertelt Frans in Annemiekes A-Lunch.

Aan de hand van het succes van de pre-ticketverkoop werd gezocht naar een geschikte zaal in Amsterdam. Frans mag in het programma van Annemieke het leuke nieuws vertellen dat het op 25 januari 2026 gaat plaatsvinden in Ziggo Dome! "En jij mag ook komen!", vertelt Frans enthousiast aan Annemieke. De reguliere kaartverkoop start op 24 januari 2025 om 10.00 uur. Meer info kun je vinden via fransenlex.nl.

Video niet beschikbaar

Annemiekes A-Lunch

Je hoort Annemiekes A-Lunch maandag tot en met vrijdag van 12.00 tot 14.00 uur op NPO Radio 2.

Ster advertentie
Ster advertentie