Radioworkshop of voetbalclinic: meld je aan voor een activiteit tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- Nieuws
- Radioworkshop of voetbalclinic: meld je aan voor een activiteit tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
Van 31 augustus t/m 4 september hoor je de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF. En dit jaar hebben we iets nieuws: iedere middag organiseren we verschillende activiteiten. Is het jouw wens om bij een van deze activiteiten tijdens de Wensweek aanwezig te zijn? Meld je dan hieronder aan.
Lees hieronder wat er tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF te beleven is op het plein op van vakantiepark RCN Het Grote Bos in Doorn
Op maandag 31 augustus kun je je aanmelden voor verschillende workshops, waaronder een radioworkshop (tussen 13.00-15.00 uur) van NPO Radio 2-dj Jeroen van Inkel, een kookworkshop (tussen 15.30-17.30 uur) van kok Rudolph van Veen en een bakworkshop (tussen 15.30-17.30 uur) van meester-patissier Hidde de Brabander. Daarnaast kun je leren hoe je jezelf professioneel kunt opmaken tijdens een workshop visagie (tussen 12.00-16.00 uur)!
Wil je je aanmelden voor de kookworkshop? Geef dan bij je aanmelding aan hoeveel ervaring je hebt met koken.
Dinsdag 1 september staat volledig in het teken van sport. We hebben verschillende sportclinics georganiseerd, waaronder een zwemclinic (10.00-11.00 uur) van Swim to Fight Cancer-directeur Joost Reijns, een voetbalclinic (12.00-13.30 uur) met FC Utrecht-trainer Gert Kruys, een HYROX-clinic (13.00-15.00 uur) met Robert van Herk, een tennisclinic (14.00-16.00 uur) met voormalig prof Lexie Stevens en een spinles (16.00-17.00 uur) van NPO Radio 2-dj Evelien de Bruijn.
Op woensdag 2 september zijn de scholen vroeg uit en verwachten we alle kinderen voor een gezellige middag vol activiteiten. Denk aan schminken, knutselen, een springkussen en nog veel meer. De kindermiddag (tussen 12.00 en 16.00 uur) is voor iedereen toegankelijk, dus kom gezellig naar het park!
Donderdag 3 september staat in het teken van livemuziek (tussen 12.00 en 16.00 uur). Iedereen is welkom voor liveoptredens en een feestelijke middag op het plein.




