Wouter en Frank collecteren voor KWF op Schiermonnikoog
- Nieuws
- Wouter en Frank collecteren voor KWF op Schiermonnikoog
Deze week gaan Wouter en Frank naar plekken waar niet wordt gecollecteerd. Dit keer waren ze te vinden op een van onze waddeneilanden: Schiermonnikoog.
De NPO Radio 2 Collecte Drive-in is nog in volle gang en dus zijn Wouter en Frank op Schiermonnikoog om geld op te halen. Op het waddeneiland wordt al jaren niet meer gecollecteerd, dus de mannen zijn er hard nodig. Ze praten met Roland, wiens moeder genezen is van kanker, en moedigen kinderen aan bij een sponsorloop om geld op te halen voor KWF.
Bekijk hieronder video:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
NPO RADIO 2 COLLECTE DRIVE-IN
De NPO Radio 2 Collecte Drive-in begint maandag 31 augustus om 12.00 uur en duurt tot en met vrijdag 4 september 16.00 uur. Kijk voor meer informatie en antwoorden op veelgestelde vragen op onze speciale actiepagina.
Foto omslag: still YouTube
Gerelateerd nieuws
NPO Radio 2 Top 2000
Dit is de NPO Radio 2 Top 2000 stemlijst van Wouter van der GoesPodcast
Welke albums heeft cultvoetballer Nathan Rutjes in zijn platenkast?Programma
Voorzitter Pride Amsterdam: 'Niet alleen een feestje, het gaat ook om het protest'Podcast
Son Mieux brengt Multicolor en This Is The Moment uit op vinyl