Iggy Pop speelt akoestische versie van 'Lust For Life'
- Nieuws
- Iggy Pop speelt akoestische versie van 'Lust For Life'
In de Top 2000 a gogo Unplugged spelen artiesten een akoestische versie van een van hun bekendste nummers. Deze week Iggy Pop met 'Lust For Life'. En een stukje van 'California Dreamin''.
Iggy Pop zit in de zomer van 2006 voor zijn huis in Miami als hij een akoestische versie van 'Lust For Life' speelt. Voordat hij dat doet, speelt hij het begin van 'California Dreamin'' van The Mamas & The Papa, maar daar stopt hij al snel mee om te vervolgen met zijn eigen muziek. Ook al is hij over 'Lust For Life' bescheiden: "Het nummer is geschreven door David Bowie op de ukelele. Het enige wat ik heb gedaan is zingen."
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Geschreven door David Bowie
Zoals hij al vertelt is 'Lust For Life' inderdaad geschreven door David Bowie. Iggy Pop was bij hem op bezoek om het enige Engelse televisieprogramma dat die week in Duitsland uitgezonden werd te gaan kijken. In dit programma zat een uitzendmast die een bepaald geluid maakte. Benieuwd hoe dit Bowie inspireerde tot 'Lust for Life'? Bekijk het in deze aflevering van Top 2000 a gogo:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Foto omslag: still
Gerelateerd nieuws

Programma
Dit is de NPO Radio 2 Top 2000 stemlijst van Morad El Ouakili
NPO Radio 2 Top 2000
Dit is het verhaal achter Laat Me van Ramses Shaffy
NPO Radio 2 Top 2000
NPO Radio 2 Top 2000: René Karst of Suzan & Freek mogelijk hoogste nieuwe binnenkomer
Programma
Dit is de NPO Radio 2 Top 2000 stemlijst van Tannaz Hajeby