Roodshow Late Night live vanuit New Orleans
- Nieuws
- Roodshow Late Night live vanuit New Orleans
Roodshow Late Night kwam van maandag 7 tot en met donderdag 10 november live vanuit New Orleans, waar Jan-Willem Roodbeen verslag deed van de Amerikaanse presidentsverkiezingen!
Inmiddels weten we dat Donald Trump de nieuwe president van de VS is. Maar wat nu? Roodshow is nog t/m donderdag in New Orleans en doet verslag.
The Big Easy
Van maandag 7 tot en met donderdag 10 november zendt de Roodshow uit vanaf Jackson Square, vlakbij de rivier Mississippi, in het beroemde French Quarter in muziekstad New Orleans. Je hoort onder andere het nieuws van de dag, liveoptredens en comedy rechtstreeks van waar het allemaal gebeurt: The Big Easy!
Volg ons op NPO Radio 2 én online!
Net als altijd hoor je ons van 22.00 tot 00.00 uur op NPO Radio 2. Wil je niets missen? Hou de site van Roodshow Late Night in de gaten en volg ons op Facebook, Twitter, Instagram en YouTube via @roodshow!
Kijk, luister en lees hier meer over de Amerikaanse verkiezingen op NPO Radio 2.
Gerelateerd nieuws

Programma
Dit is de NPO Radio 2 Top 2000 stemlijst van Jan-Willem Roodbeen
Muzieknieuws
“Really, that song?”: Muziek speelt een grote rol in Amerikaanse verkiezingscampagnes
NPO Radio 2 Top 2000
Ben jij Jan-Willem Roodbeen of Jeroen Kijk in de Vegte?
NPO Radio 2 Top 2000
De eerste paar dagen in de NPO Radio 2 Stembus