Programma

Lina (8) wordt verrast met optreden Maan: 'Echt heel cool'

foto: NPO Radio 2/Chantal Koolhoven

Het leven van Lina en haar ouders en broertje stond op zijn kop toen op haar vijfde een agressieve tumor achter haar oog werd ontdekt. Tijdens die moeilijke periode luisterde Lina veel naar de muziek van Maan, die gaf haar ontzettend veel kracht.

Inmiddels is Lina in remissie en heeft ze ook geen chemotherapie meer nodig, maar de monitoring is nog altijd streng en en dus blijft de spanning groot voor Lina en haar ouders. De grote wens die Lina's ouders voor hun dochter hebben, is een optreden van Maan speciaal voor Lina. 

En dus werd Lina vanochtend verrast bij hun huisje op het vakantiepark in Doorn waarvandaan de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF uitgezonden wordt. Speciaal voor haar is ook Maan naar de studio gekomen. Lina pakte haar moment op het podium en danste en sprong samen met Maan op Leven, haar favoriete liedje. Daarna zong de zangeres ook Soms Regen Ik Ook voor Lina en haar ouders en broertje.

NPO Radio 2 Wensweek voor KWF

NPO Radio 2 zet zich vanaf maandag 31 augustus een week lang in voor KWF Kankerbestrijding. De dj’s vragen aandacht voor KWF en gaan wensen van luisteraars vervullen die te maken hebben met de ziekte. 

Klik hier voor meer informatie 

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl