Programma

Aan De Slag! wint de Gouden RadioRing voor Populairste Programma

foto: Emma Pot
  1. Nieuwschevron right
  2. Aan De Slag! wint de Gouden RadioRing voor Populairste Programma

Aan De Slag! heeft de Gouden RadioRing gewonnen voor het Populairste Programma! Daarnaast won Bart Arens ook de RadioRing voor Populairste Presentator.

Vanavond tijdens het Gouden RadioRing Gala zijn de belangrijkste radioprijzen van het jaar uitgereikt. Bart Arens mag zich met Aan De Slag! de winnaar noemen met Populairste Programma. Naast Aan De Slag! waren ook Circus Brainrot (Yoursafe Radio), De Nieuwe Morgen (Groot Nieuws Radio), KINKSTART (KINK) en Spijkers Met Koppen (NPO Radio 2 / BNNVARA) genomineerd. Daarnaast won Arens ook de RadioRing voor Populairste Presentator.

Peter de Vries, zendermanager van NPO Radio 2 en 5: “Aan De Slag! is al elf jaar een anker in de ochtend van NPO Radio 2. Bart Arens weet de perfecte sfeer te creëren voor dit moment van de dag. Vol originele interactie met luisteraars in de Top 2000 Shuffle en het 60 secondenspel, muzikale wetenswaardigheden en natuurlijk heel veel mooie muziek. Fantastisch dat het publiek dit nu beloont met de RadioRingen voor Populairste Programma én Populairste Presentator. Van harte gefeliciteerd Bart met deze dubbelSLAG!”

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

AAN DE SLAG!

Je hoort Bart Arens elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur met Aan De Slag! op NPO Radio 2.
 

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl