Indrukwekkende reis
Hij is er nog maar een dag maar de reis is nu al zeer indrukwekkend, vertelde Gijs aan Jeroen Kijk In De Vegte die deze week Gijs 2.0 overneemt: "Kathmandu is normaal een hele drukke stad, maar het is hier nu wat rustiger omdat veel mensen naar familie buiten de stad zijn getrokken om hulp te bieden."
Hulp aan kinderen
Gijs heeft inmiddels ook contact gelegd met hulporganisaties die in het gebied actief zijn, zoals het Rode Kruis, Care, en Oxfam Novib, die mensen helpen en er bijvoorbeeld ook voor zorgen dat kinderen weer naar school kunnen.
Epicentrum
De komende dagen reist Gijs naar het epicentrum van het getroffen gebied: "Ik ga ook nog een aardbeving meemaken want er zijn hier elke dag nog naschokken te voelen. Ik kan me echt niet voorstellen hoe dat voelt."
Grappige bijnaam
Even andere koek dus voor de immer vrolijke DJ. Maar er viel toch nog wat te lachen in Nepal. Gijs heeft namelijk een grappige Nepalese bijnaam gekregen. Benieuwd?
Luister hier het hele verslag van Gijs terug.
>> Lees meer over Gijs in Nepal.