Muzieknieuws

Shakira geeft haar grootste show ooit op strand Copacabana in Rio

foto: ANP
  1. Nieuwschevron right
  2. Shakira geeft haar grootste show ooit op strand Copacabana in Rio

Ooit een uitzonderlijk groot concert bijgewoond? Vergeleken met Shakira’s optreden afgelopen zaterdag in Rio is dat waarschijnlijk niets. Het strand van Copacabana stroomde overvol voor het gratis concert van de Colombiaanse: er wordt geschat dat er ruim 2 miljoen mensen op af zijn gekomen.

Voor de inmiddels 49-jarige Shakira is het het allergrootste concert van haar carrière. Voorafgaand aan haar optreden zei ze dat ze er altijd al van droomde om op het strand te zingen, omdat ze het een magische plek vindt.

De zangeres kwam op in een jumpsuit in Braziliaanse kleuren en met een Braziliaanse vlag erop. De show maakte deel uit van haar tour Las Mujeres Ya No Lloran (Vrouwen Huilen Niet Meer), waarmee ze sinds februari vorig jaar de wereld over gaat.

Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.

Op het strand van Copacabana worden vaker gratis concerten van deze schaal gegeven. Vorig jaar stond Lady Gaga daar en twee jaar geleden gaf Madonna er een grote show. Het bestuur van Rio de Janeiro probeert de stad met de megaconcerten een economische boost te geven. Geschat wordt dat Shakira’s optreden ongeveer 132 miljoen euro kan opleveren doordat bezoekers in de stad blijven eten, slapen of andere dingen kopen.

Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl