Miley Cyrus kondigt nieuw album aan
- Nieuws
- Miley Cyrus kondigt nieuw album aan
Miley Cyrus is terug met een gloednieuw album: Something Beautiful. Het negende studioalbum van de Amerikaanse popzangeres verschijnt op 30 mei.
Op Something Beautiful staan dertien tracks, die Miley samen produceerde met muziekproducent Shawn Everett. Het album is geïnspireerd op de iconische film Pink Floyd: The Wall, vertelt de zangeres aan Harper’s Bazaar. In haar tienerjaren bekeek Cyrus de surrealistische classic rock-film, samen met haar broer en een goede vriend. Ze huurden daardoor een limousine, rookten wiet en droegen typische jaren 70 bontjassen. “We gingen er helemaal voor. En daarom heb ik een speciale band met dat album”, vertelt de zangeres.
‘The Wall met betere kleding’
“Het was mijn idee om The Wall te maken, maar dan met betere kleding, meer glamoureuzer en doordrenkt van popcultuur”, zegt Miley tegen Harper’s Bazaar. Deze visie is te zien op de cover van het album, waar de zangeres schittert in een outfit van modeontwerper Thierry Mugler uit 1997. De foto is geschoten door modefotograaf Glen Lunchford, bekend van zijn werk voor Vogue. Volgens Cyrus is de albumhoes een knipoog naar de visuele verhaallijn van het album.
Gerelateerd nieuws

Muzieknieuws
Something Beautiful: Miley Cyrus’ nieuwe, door Pink Floyd-geïnspireerde album
Muzieknieuws
Bruce Springsteen brengt nieuwe versie van Born In The U.S.A. uit
Muzieknieuws
Muse trapt Europese tour af met debuut van nieuwe single Unravelling
Muzieknieuws
Luister hier naar Suzanne: de nieuwe single van Mark Ronson en RAYE