Prinses Laurentien is vandaag voorleesprinses
- Nieuws
- Prinses Laurentien is vandaag voorleesprinses
Vandaag is de dag van het Nationale Voorleesontbijt. Allerlei prominenten lazen vanochtend voor op scholen door het hele land. Sommige bofkonten kregen wel heel hoog bezoek: Prinses Laurentien!
Waarom een voorleesontbijt?
Het Nationale Voorleesontbijt is de traditionele aftrap van de Nationale Voorleesdagen. De dagen zijn een initiatief van Stichting Lezen en hebben als doel voorlezen te stimuleren. Vooral bij kinderen tot en met 6 jaar. "Want dat is juist de groep waar je misschien niet bij stilstaat dat het voorlezen ook heel belangrijk is", legt Prinses Laurentien uit.
Koninklijk voorleesgeheim
Vanochtend las Prinses Laurentien voor uit 'Een huis voor Harry'. Of ze nog een voorleesgeheim heeft? Jazeker: "Het is niet nodig om voorlezen met allerlei stemmetjes te doen, maar het is juist een heel natuurlijk moment om echt met aandacht met je kind bezig te zijn", legt Prinses Laurentien uit.
Meer over het voorleesgeheim van Prinses Laurentien zie je in onderstaande video:
Gerelateerd nieuws

Jan-Willem Start Op!
FRIDAY is terug met nieuwe sound en scheurende gitaren
Jan-Willem Start Op!
Zoë Livay zingt live primeur Sluit Me In Je Armen in Jan-Willem Start Op!
Jan-Willem Start Op!
Davina Michelle live met een bijzondere ode: 'In één dag geschreven'
Jan-Willem Start Op!
Jan-Willem en Jeroen gaan tv-programma maken: Jan-Willem Ruimt Op!