RONDÉ kiest voor verrassende opener op Concert at SEA: ‘Gelijk beuken!’
- Nieuws
- RONDÉ kiest voor verrassende opener op Concert at SEA: ‘Gelijk beuken!’
Carolien spreekt RONDÉ na hun optreden op Concert at SEA! De muzikanten vertellen over de knallende opening van hun performance en hun muzikale bezigheden.
RONDÉ opende vandaag hun set op Concert at SEA met een verrassende track: Grey Area. Hoewel bands gewoonlijk beginnen met een bekende plaat, koos RONDÉ er bewust voor om nu een nieuw nummer uit te lichten. “Wij voelen ‘m zelf gewoon heel erg, dus dan ga je dat ook uitstralen”, vertelt gitarist Armel Paap. “En als je dat doet dan gaan de mensen gewoon mee.” Het feit dat het publiek de track misschien minder goed kende, stopte de band niet om een knallende opener neer te zetten. “Ja, wel gelijk beuken!”, lacht zangeres Rikki Borgelt. “Gelijk een stempel erop.”
‘Druk maar leuk’
Aangezien RONDÉ volgend jaar een concert geeft in AFAS Live, is de band druk bezig met het maken van nieuwe muziek. “We zijn veel aan het schrijven, volgende week hebben we ook 3 schrijfsessies staan”, zegt Borgelt. “Dus, we zijn lekker aan de weg aan het timmeren.” Maar dit is niet het enige wat de muzikanten op dit moment bezighoudt. Momenteel zitten ze midden in hun tour langs openluchttheaters. “Maar jongens… Hoe kunnen jullie zoveel energie hebben als jullie zo druk zijn?” vraagt Carolien. Volgens Rikki valt dit allemaal wel mee: “Het is wel druk, maar het is vooral heel leuk.”
Bekijk het hele interview hieronder!
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd nieuws

Programma
Paskal Jakobsen kondigt Concert at SEA-programma van 2026 aan: 'Te gekke line-up'
Festival
Roxy Dekker bouwt een feestje op Concert at SEA: ‘Dé show van het jaar’
Festival
Pommelien Thijs onder indruk van optreden Concert at SEA: 'Kijk elk jaar mijn ogen uit'
Programma
Annemieke verrast haar gezin met kaarten voor Concert at SEA: ‘Blij dat jullie er voor mij zijn’