Praktische info voor Ekdoms Winter BBQ 2017
- Nieuws
- Praktische info voor Ekdoms Winter BBQ 2017
Vrijdag 15 december is het zo ver: Ekdoms Winter BBQ! Maar hoe? Wat? Waar? Wanneer? Alle belangrijke info op een rijtje.
Ben jij een van die gelukkigen die een kaartje heeft voor Ekdoms Winter BBQ 2017? Lucky you, want dan ga je op 15 december een topochtend tegemoed in de Blokhuispoort, Leeuwarden!
Succes gegarandeerd
Een topochtend kan niet misgaan, maar om te zorgen dat alles echt voor de volle 100% goedkomt op die ochtend hebben we hieronder alle praktische info voor je op een rij.
Adres:
Blokhuispoort
Blokhuisplein 40
8911 LJ Leeuwarden
Tijd:
Van 6.00 tot ongeveer 11.00.
Vervoer/parkeren:
Als het kan, kom dan met het openbaar vervoer, maar mocht je van ver moeten komen, zul je toch de auto moeten nemen. Deze zou je dan kunnen parkeren bij Zaailand (5 minuten lopen) of Q-Park Wijnhornsterstraat (12 minuten lopen).
Tickets:
Vergeet niet je tickets, want zonder tickets geen toegang. Neem ook je legitimatie mee.
Dresscode:
Trek wat warms aan, want het grootste deel van de BBQ is natuurlijk buiten. Kerstige details worden aangemoedigd en laat je paraplu thuis.
That's it!
Nu kan het niet meer misgaan! Tot vrijdag, 6.00 uur!