Annemiekes A-Lunch
Bizarre backstage verhalen en wonderlijke wensen in Blauwe M&M’s podcast
- Nieuws
- Bizarre backstage verhalen en wonderlijke wensen in Blauwe M&M’s podcast
Annemieke spreekt vandaag muziekjournalist Atze de Vrieze. Hij en zijn collega Timo Pisart zijn de makers van de nieuwe podcast Blauwe M&M’s.
Mariah Carey die tijdens haar tour alleen maar blauwe M&M’s lust, Van Halen die dan weer geen bruine M&M’s wil hebben, of Kanye West die een speciale bloemenrider heeft… En wat doe je als de artiest te laat is? Of per se drugs wil hebben? In de podcast Blauwe M&M’s, die sinds deze week online staat, verzamelen Atze en Timo de meest vreemde verzoeken en andere leuke backstage verhalen uit de muziekindustrie:
Annemiekes A-Lunch
Je hoort Annemiekes A-Lunch met Annemieke Schollaardt iedere werkdag tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd nieuws

Programma
Speel mee met Annemieke & de Strijd tegen de Tijd en maak kans op de WiWaWandKlok!
Programma
Liefde voor hardcoremuziek uitgebreid besproken in podcast Hardcore Never Dies
Muzieknieuws
Zangeres Inge Lamboo maakt track met Pete Townshend van The Who
Podcast
Evelien de Bruijn brengt podcast uit met haar zoon: ‘Stel vragen die veel ouders niet durven stellen’