Duik in het nostalgische oeuvre van Henny Huisman in nieuwe tentoonstelling
- Nieuws
- Duik in het nostalgische oeuvre van Henny Huisman in nieuwe tentoonstelling
Tv-icoon Henny Huisman begon als drummer van de popgroep Lucifer maar werd vooral bekend als presentator van de (Mini)Playbackshow en Soundmixshow. Zijn gehele oeuvre is vanaf deze week te bezoeken in een museum!
Als bedenker en presentator van talloze succesvolle programma’s maakte Henny Huisman in de jaren ’80 en ’90 zichzelf en vele andere BN’ers tot icoon. Met miljoenen kijkers per avond is het geen wonder dat hij een - meer dan verdiende - tentoonstelling krijgt! Het Museum van de 20e Eeuw laat van 19 maart tot en met 30 oktober de collectie ‘De Henny Huisman Show’ zien. Je kunt dan letterlijk door het nostalgische oeuvre van Huisman lopen. Welke stukken staan zoal tentoon gesteld? En hoe is alles zo goed bewaard gebleven? Je hoort het in het fragment hieronder.
Video niet beschikbaar
Annemiekes A-Lunch
Je hoort Annemiekes A-Lunch met Annemieke Schollaardt iedere werkdag tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.Gerelateerd nieuws
Muzieknieuws
Het verhaal van Noir Désir-zanger Betrand Cantat: artiest en moordenaarProgramma
Annemieke draait verloren Private Dancer-track van Tina TurnerProgramma
Mumford & Sons is terug van weggeweest en begint speciale tour in AmsterdamProgramma
Van Olivia Rodrigo tot Guns N' Roses: meester Gido stemt met zijn leerlingen