Annemiekes A-Lunch
Olaf Koens schrijft persoonlijk boek over de oorlog in Oekraïne
- Nieuws
- Olaf Koens schrijft persoonlijk boek over de oorlog in Oekraïne
Journalist, Midden-Oosten correspondent en schrijver Olaf Koens is vandaag Prominent Aanwezig bij de A-Lunch. Zijn boek ‘Alle Oekraïners die ik ken’ is vandaag verschenen.
Olaf Koens heeft een ruw en persoonlijk verslag geschreven over de oorlog in Oekraïne, die hij van heel dichtbij heeft meegemaakt. Met alle mensen die hij in zijn tijd in Oekraïne is tegen gekomen heeft hij contact onderhouden. Sommige vluchten, anderen blijven. Sommige gaan vechten, anderen gaan dood. In ‘Alle Oekraïners die ik ken’ probeert hij de pijn, maar ook de trots en hoop van de mensen die hij ontmoet heeft te beschrijven.
Video niet beschikbaar
Annemiekes A-Lunch
Je hoort Annemiekes A-Lunch met Annemieke Schollaardt iedere werkdag tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd nieuws

Programma
Psychologen en behandelaars zorgen voor toekomstperspectief jongeren met kanker
Programma
Zo doet het Nederlands Kanker Instituut onderzoek naar kanker
Programma
Annemieke recreëert Smack My Bitch Up video van The Prodigy
Programma
Hoe door middel van donaties de kans op overleving bij kanker stijgt