Annemiekes A-Lunch
Katja Schuurman en Frédérique Spigt ontspullen in nieuwe podcast
- Nieuws
- Katja Schuurman en Frédérique Spigt ontspullen in nieuwe podcast
Actrice en presentatrice Katja Schuurman maakt samen met goeie vriendin en zangeres Frédérique Spigt de podcast ‘Schuurman & Spigt ruimen op’.
Katja Schuurman en Frédérique Spigt zijn al 20 jaar lang goed bevriend. Nu zijn ze samen op het idee gekomen om een podcast te maken waarin ze elkaar helpen met orde scheppen in de chaos. En dan in zowel letterlijke als figuurlijke zin. Door de jaren heen hebben de dames behoorlijk wat spullen verzameld. In ‘Schuurman & Spigt ruimen op’ lopen ze samen alles langs, wat allerlei leuke gesprekken oplevert:
Video niet beschikbaar
Annemiekes A-Lunch
Je hoort Annemiekes A-Lunch met Annemieke Schollaardt iedere werkdag tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd nieuws

Podcast
Jasper Demollin over zijn spirituele pad in 30 MINUTEN RAUW: ‘We zitten in een soort ratrace’
Programma
Hoe door middel van donaties de kans op overleving bij kanker stijgt
Podcast
30 MINUTEN RAUW met Diggy Dex: ‘Ik denk dat je goed kan volgen waar ik zit in mijn leven, aan de hand van liedjes’
Programma
Psychologen en behandelaars zorgen voor toekomstperspectief jongeren met kanker