NPO Soul & Jazz

Ook Prince op Twitter!

  1. Nieuwschevron right
  2. Ook Prince op Twitter!

Prince is actief op twitter. Via het twitteraccount van zijn groep 3rdEyeGirl verscheen gisteren het bericht PRINCE'S 1ST TWEET... TESTING 1, 2..., enkele minuten later gevolgd door een foto van zijn salade, met de toevoeging DID EYE ADD 2 MUCH PEPPER?
Ook twitterde Prince zijn eerste selfie, maar dat blijkt een foto te zijn van wat witte rook. Vervolgens postte hij een video van zijn optreden in Paradiso met de woorden CATCH THIS NOW B4 MY LAWYERS DEW. En hij loog niet, want die clip van Let’s Go Crazy werd direct weer van YouTube verwijderd.
Wel twitterde hij een Youtube-filmpje van zijn nieuwe single Groovy Potential, waarop alleen de muziek te horen is onder een foto van Prince op het podium van Paradiso. Wellicht worden we allemaal bij de neus genomen met de twitterende Prince, want hij staat nou niet bekend om zijn liefde voor het medium internet.