Lady Gaga verdient goed en poseert naakt
- Nieuws
- Lady Gaga verdient goed en poseert naakt
Lady Gaga is de meest verdienende entertainer onder de dertig jaar. Zij staat bovenaan de jaarlijkse lijst van het Amerikaanse zakenblad Forbes. Het blad schat het inkomen van de Lady op zo’n 80 miljoen dollar. Ze had nog wel meer kunnen verdienen als ze niet geblesseerd was geraakt aan haar heup waardoor ze een deel van haar tour moest afzeggen.
De top drie wordt verder gevormd door Justin Bieber en Taylor Swift. Adele komen we tegen op nummer 7, zij verdiende slechts 25 miljoen dollar.
Lady Gaga maakt zich overigens op voor de release van haar nieuwe album Artpop. Online is een fragment van een teaser van de trailer verschenen. We zien in een paar seconden hoe de Lady met haar tong de vingers van een metalen hand likt.
En ook verscheen er een naaktfoto waarop de Lady zeer naturel te zien is. Zonder make-up en wijdbeens zittend op een kruk, met haar hand strategisch geplaatst voor haar edele delen. Die foto is overigens genomen door het Nederlandse fotografenduo Inez Van Lamsweerde en Vinoodh Matadin. Artpop komt uit in november, de eerste single van Lady Gaga verwachten we in augustus.



