Programmawijziging en twee extra optredens North Sea Jazz
- Nieuws
- Programmawijziging en twee extra optredens North Sea Jazz
Er is een wijzigingen in het programma van North Sea Jazz. Dirty Loops moest vanwege een blessure afzeggen, maar wordt vervangen door singer-songwriter Andy Allo. Zij stond twee jaar geleden ook al eens op NSJ en deze keer staat ze voor een akoestische optreden in de Congo. Andy is naast singer-songwriter ook vaste gitariste in de band van Prince.
Ook is er een extra optreden aan de programmering toegevoegd. Zondag staat de ex Gap Band zanger Charlie Wilson in de Nile. Wilson kreeg vorige week nog een BET Life Time Achievement award.
Verder heeft Judy Blank gisteren een optreden op North Sea Jazz gewonnen tijdens het programma De Beste Singer Songwriter Van Nederland. De Gelderse zangeres met haar piano heeft gister bewezen dat zij dit meer dan waard is. Kijk hieronder naar de uitzending van gisteren. Het liedje waar zij dit optreden mee heeft gewonnen begint bij minuut 37.



