Liefdevol startschot Typhoon
- Nieuws
- Liefdevol startschot Typhoon
Ambassadeur van de liefde stralend middelpunt in de Nile.

Wat? Typhoon
Waar? Nile, 17:30
En? Volgend jaar beter/ Het idee was goed/ Gewoon lekker/ Alsjeblieft nog één toegift/ Dak eraf
Hoezo ontwikkeling?
Exact een jaar geleden stond Typhoon nog op het kleinste podium van North Sea Jazz (buitenpodium Mississippi). Nu aan de ambassadeur van de liefde de eer het festival te openen. Het toont wel aan welke enorme ontwikkeling Typhoon het afgelopen jaar heeft doorgemaakt. In 2015 maakten hij en zijn "titanenband" een regelrechte zegetocht over de Nederlandse podia en festivals.
Sleets of vol gas?
Nou zou je denken dat na dik een jaar een intensief optreden en en passant de huisband van DWDD te zijn geweest, de sleet er een beetje op dreigt te komen. Maar niets is minder waar. Zelfs voor een aanvankelijk halflege zaal gaan de altijd blootvoetse Typhoon en zijn innemende hype-man O-Dog vol gas. Hij neemt uitgebreid de tijd om zijn boodschap van liefde aan het publiek uit te dragen en eert zijn inspiratiebron Giovanca die in de zaal staat.
Kreeg-ie de zaal een beetje mee?
Ook vaste invalkracht Benjamin Herman is weer van de partij en halverwege het concert mag de band en in het bijzonder de ritmesectie helemaal los op een Surinaams intermezzo. Stralend middelpunt van dit blije muzikale feest is en blijft Typhoon, die het publiek (net binnen en nog een beetje onwennig) uiteindelijk helemaal weet in te pakken. De Nile, uiteindelijk toch zo goed als helemaal gevuld is opgewarmd en klaar voor een heerlijk North Sea Jazz 2015. Typhoon: 'Vorig jaar stonden we op het kleinste podium, nu staan we hier in de Nile. We vonden het een enorme eer om het festival voor jullie te openen. Lobi da Basi!"
Typhoon #NSJ15 nu al de beste !!! Wauw!! En die drummer
— Arno Peperkoorn (@Arnopeperkoorn) July 10, 2015



