Playlists week 49




Benieuwd welke nummers er tijdens de live uitzendingen op NPO Radio 2 Soul & Jazz gedraaid worden?

03 december 2018 15:00

De playlist van de non-stop uren kun je gewoon terugvinden op onze website, maar minstens zo interessant is het natuurlijk om te weten welke nieuwe tracks of welke gouwe ouwe er in de live uitzendingen voorbij komen. Vanaf nu kun je deze hier terugvinden.






03/12/2018 - ANDREW:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Astrud Gilberto - Ponteio
Nubiyan Twist - Tell It To Me Slowly
Mamal Hands - Becoming
Sade - The Big Unknown
Jacob Banks - Keeps Me Going
The Art Ensemble of Chicago - Theme de Yoyo
Cymande - Getting It Back
Grace Jones - Pull Up To The Bumper
Rim Kwaku Obeng & Kasa - Love Me For Real

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Stevie Wonder - Pasttime Paradise
Common - The Day Women Took Over/Glory (Live @ Steven Colbert)
Maisha - Kaa
Dayme Arocena - La Rumba Me llamo Yo
Tarrus Riley ft. Mykal Rose - Guess Who?
Parliament - Dr Funkenstein
Aretha Franklin - I Wonder
Childish Gambino - Feel Like Summer

UUR 3 (21:00 - 22:00):
Sister Sledge - Reach Your Peak
Hot Points - Put The Wood On The Fire
Black Eyed Peas ft. Phife Dawg, Ali Shaheed Mohammed Posdnuos - All Around The World
Lauryn Hill - Nothing Even Matters
Rim Kwaku Obeng & Kasa - Love Me For Real
James Mason - Sweet Power You Embrace
Benjiflow - Deepend





04/12/2018 - ANDREW:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Benny Sings - Passionfruit
Tiana Khasi - Nuketown
Rapahel Saadiq - Stone Rollin'
Blue Lab Beats ft. Moses Boyd & Nerija - Pineapple
Angie Stone ft. Anthony Hamilton - Stay For A While
Joe Malinga & The Southern African Force - Twenty Five
Maikal X - One In Ten
Khruangbin - August 10
Le Tourist MC - Barbaren
Esther Phillips - That’s All Right With Me
Dexter Gorden - King Neptune

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Al Jarreau - Like A Lover
The Har-You Percussion Group - Welcome To The Party
Funkadelic - Nappy Dugout
Jamila Woods - Giovanni
The Parker Brothers - Lady Day
Stanly Turrentine - Gibraltar
Tiffany T’zelle - That Woman
Darien Dean - Pressure
Chronixx ft. Keznamdi - Victory
Jungle by Night - Stormvogel
Laura Misch - Lagoon
Damian Marley - Ling It Up

UUR 3 (21:00 - 22:00):
Nubiyan Twist ft. Nick Richard - Tell It To Me Slowly
Black Thought & Salaam Remi ft. Reek Ruffin - Conception
Sabrina Starke - Live And Learn
Gary Batrz NTU Troup - Celstial Blues
Cleo Sol - Why Don't You
Gerald Toto - Away Alive
Betty Wright - Love Lies
Peter Broggs - Sing A New Song
Auntie Flow - Havana Rhythm Dance
Dee Dee Bridgewater - My Lonely Room
Dr. Lonnie Smith - Move Your Hand





05/12/2018 - PHIL HORNEMAN:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Gizmo Varillas - Giva A Little Love
Ed Motta - Your Satisfaction Is Mine
Dave Brubeck - Blue Rondo a La Turk
Tom Misch - Disco Yes
Vulfpeck - Darwin Derby
R+R=NOW - Resting Warrior
Andre Tanker Five - Swahili
Yakul - Bad Karma
Makaya McCraven - Black Lion
Chance the Rapper - The Man Who Has Everything
Quantic & Mr. Scruff - Giraffe Walk
Chip Wickham - Snake Eyes (Ishmael Ensemble Mix)

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Misty Oldland - Got Me A Feeling
Kamasi Washington - Truth
Kaytranada ft. Shay Lia - Chances
Sister Sledge - Reach Your Peak (12” Version)
Moods ft. Damon Trueitt - Slow Down
Sven Atterton - Jooped
BRUUT! - Hemiola
Daniel Crawford - Before the Storm
Big Mama Thornton - Rock Me Baby
Mezzoforte - Rockall

UUR 3 (21:00 - 22:00):
JJ Cale - Guess I Lose
Nubiyan Twist ft. Nick Richards - Tell It to Me Slowly
Scary Pockets ft. India Carney - Creep
Christian McBride - John Day
Leon Bridges - Pony
Parliament - Body Language
Wildflower - Getting Better
Ryan Porter - Obamanomics
Valvetronic Brassband - Kumbayayo
Joey Porter Trio - Many Faces
​Ahmad Jamal Trio - The Awakening





06/12/2018 - ONE'SY:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Stevie Wonder - For Once in My Life
Tom Misch - Disco Yes
12 Senses - Touch
Lauryn Hill - To Zion
Mauskovic Dance Band - Continue the Fun (Space Version)
Latimore - Qualified Man
Funkadelic - Let’s Take It to the People
Dulfer Plays Blues ft. Kim Hoorweg - Midnight Special (SESSIE NSJ 2018)
Butcher Brown - 918
Mavis Staples - Little Bit
Anderson .Paak - Celebrate

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Benny Sings - Passionfruit
Sister Sledge - He’s the Greatest Dancer
Donovan & Jeff Beck Group - Barabajagal
Blue Lab Beats ft. Moses Boyd & Nerija - Pineapple
Stevie Wonder - Sunny
James Brown - For Once in My Life
Will Sessions & Amp Fiddler ft. Dames Brown - Who I Am
BRUUT! - Bud
Joey Porter Trio - Many Faces
Raze de Soare - Ne Am Desparit
Marvin Gaye - Woman of the World
Vulfpeck - Fugue State

UUUR 3 (21:00 - 22:00):
Cerrone - Give Me Love
Kauw - Sommerhopp
Adina Howard - Freak Like Me
Ten Years After - Woman Trouble
Hannah Williams & The Affirmations - Worrying Mind (NSJ 2018)
Bill Laurance - The Pines
Donny Hathaway - Jealous Guy
Niels Broos & Jamie Peet - Saitama
Roberta Flack - Go Up Moses
The Beginning of the End - Funky Nassau
Quantic ft. Alice Russell - All Over Now
Pete Josef - Colour





07/12/2018 - ONE'SY Terugblik 2018:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Bobby Womack - Don't Look Back
Ray Charles - All I Want For Christmas
Chip Wickham - Snake Eyes (Ishmael Ensemble Mix)
Sam Cooke -  Change is Gonna Come
Bruut! - Watkins
Vulfpeck - Darwin Derby
Yakul - Bad Karma
Chronixx - Ghetto Paradise
Castro - Toffee
Blue Lab Beats ft. Moses Boyd & Nerija - Pineapple

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Louis Prima - Shake Hands with Santa Claus
Glenn Fredly
Moses Sumney - Worth It
Anderson Paak ft. Ceelo Green - Crazy (NSJ 2018)
Bob Marley - Get Up Stand Up
Flytones - It Is Was It Is
Etta James - Sunday Kind Of Love
The Stylistics - Stone In Love With You
Nubya Garcia - When We Are

UUR 3 (21:00 - 22:00):
John Coltrane - Untitled Original 11383
Marvin Gaye - Mercy Mercy Me
Will Sessions & Amp Fiddler ft. Dames Brown - Who I Am
Esther Philips - I Feel the Same
OutKast - Hey Ya
Earth, Wind & Fire - Shining Star
Celia Cruz - Guantanamera
Ibrahim Maalouf - Movement I





01/12/2018 - CO LIVE! met Floris Kappeyne:

UUR 1 (19:00 - 20:00):​
Vinyl: Wende - Buenos Aires
Floris Kappeyne Trio - Bliss (Nick Vollebregt 7 mei 2017)
Floris Kappeyne Trio - lV
Floris Kappeyne Trio - Vf
Floris Kappeyne - Vll
Mike Boddé & Metropole Orkeschtra Big Band - Rachvalentine (Meerjazz 2013)
Floris Kappeyne Trio - Interchange
Floris Kappeyne - X

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Gregory Porter & Metropole Orkest - Smile (NSJ 2018)
Fragment: Eindejaarsspeech Hans Mantel (Nick Vollebregt 2 december 2018)
Jose Santibañez Trio - Gracias a la Vida (Nick Vollebregt 2 december 2018)
Amstel Big Band - Gentle Orientle (Nick Vollebregt 2 december 2018)
Benjamin Herman’s Bughouse - Les Boulevardiers
The Howlin’ - Harmful (Noorderslag 2018)
Krupa & The Genes - Candy (InJazz 2018)
Al Jarreau - We’re In This Love Together
Al Jarreau - My Favorite Things (Live 1993)
George Duke - Hybrids





02/12/2018 - CO LIVE! Spotlight: Mike Boddé:

UUR 1 (19:00 - 20:00):
Al Jarreau - Easy
Stevie Wonder - Too High
Grace Jones - Slave To The Rhythm
Vinyl: Satie - Vexations
Yuri Honing - Goldbrun l
Keith Jarrett - Prism

UUR 2 (20:00 - 21:00):
Metropole Big Band & Mike Boddé - Americanas (Live @ Meer Jazz 2013)
Jaco Pastorius - John And Mary
Vinyl: Carmina Burana
Donald Fagen - Maxine
Todd Rundgren & Donald Fagen - Tin Foil Hat
Chaka Khan - I Love You Porgy
Jesse van Ruller - The Secret Champ
Gretchen Parlato - Better Than





SOUL & JAZZ TOP 40 OP SPOTIFY:

Over afspeellijsten gesproken, wist je dat we ook elke maand onze eigen Soul & Jazz Top 40 bijhouden? Nieuwe muziek die je niet mag missen:

Om deze Spotify playlist te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.




Laat een reactie achter



Je moet minimaal 16 jaar zijn om deel te nemen aan deze dienst. Wil je meer informatie over hoe NPO omgaat met je gegevens, lees dan ons privacy statement

Plaats reactie



0 Reacties