NPO Radio 2-dj's voorspellen eindstanden EK-wedstrijden

Welke dj gaat volgens jou winnen?

De bal is gaan rollen en het EK is gestart! Onze dj's hebben voor een aantal EK-wedstrijden de eindstanden voorspeld. Welke dj gaat volgens jou winnen?

Tussenstand dj's 

Update: 24 juni (ochtend)

17Kimberley Dekker
14Stefan Stasse 
12Cielke Sijben
11Emmely de Wilt
11Carolien Borgers
11Eddy Keur
10Wouter van der Goes
10Paul Rabbering
10Morad El Ouakili
9Gijs Staverman
9Jeroen Kijk in de Vegte
9Frank van 't Hof
8Annemieke Schollaardt
8One'sy Muller
8Shay Kreuger
7Jeroen van Inkel
7Rick van Velthuysen
7Corné Klijn
6Dolf Jansen
6Bart Arens
6Jan-Willem Roodbeen
5Evert Duipmans
5Giel Beelen
4Jeroen Mulder

Berekening: correcte score: 3 punten, juiste winnaar: 1 punt

Turkije - Italië

11 juni - 21.00 uur

Eindstand: 0-3

Wouter van der Goes2-3
Gijs Staverman1-3
Stefan Stasse1-2
Frank van 't Hof3-0
Jan-Willem Roodbeen1-2
Jeroen van Inkel0-1
Annemieke Schollaardt 1-3
Emmely de Wilt0-2
Rick van Velthuysen1-2
Paul Rabbering1-2
Dolf Jansen2-2
Jeroen Kijk in de Vegte1-3
Giel Beelen1-2
Bart Arens1-3
Kimberley Dekker0-1
Morad El Ouakili0-2
One'sy Muller2-4
Shay Kreuger1-3
Carolien Borgers1-2
Cielke Sijben1-2
Eddy Keur0-3
Corné Klijn0-2
Evert Duipmans1-2
Jeroen Mulder3-2

België - Rusland

12 juni 
21.00 uur

Eindstand: 3-0

Wouter van der Goes2-0
Gijs Staverman2-3
Stefan Stasse2-0
Frank van 't Hof0-2
Jan-Willem Roodbeen1-1
Jeroen van Inkel1-0
Annemieke Schollaardt 3-1
Emmely de Wilt1-0
Rick van Velthuysen3-1
Paul Rabbering2-0
Dolf Jansen3-1
Jeroen Kijk in de Vegte2-2
Giel Beelen3-2
Bart Arens2-1
Kimberley Dekker2-1
Morad El Ouakili2-1
One'sy Muller2-1
Shay Kreuger2-2
Carolien Borgers2-0
Cielke Sijben2-2
Eddy Keur2-0
Corné Klijn0-3
Evert Duipmans2-1
Jeroen Mulder1-0

Nederland - Oekraïne

13 juni 
21.00 uur

Eindstand: 3-2

Wouter van der Goes1-0
Gijs Staverman3-0
Stefan Stasse3-1
Frank van 't Hof5-1
Jan-Willem Roodbeen2-1
Jeroen van Inkel1-0
Annemieke Schollaardt 2-1
Emmely de Wilt1-1
Rick van Velthuysen3-1
Paul Rabbering3-0
Dolf Jansen2-2
Jeroen Kijk in de Vegte3-1
Giel Beelen1-1
Bart Arens2-1
Kimberley Dekker1-0
Morad El Ouakili2-0
One'sy Muller2-1
Shay Kreuger2-1
Carolien Borgers2-1
Cielke Sijben3-2
Eddy Keur1-1
Corné Klijn0-8
Evert Duipmans2-1
Jeroen Mulder4-4

Spanje - Zweden

14 juni 
21.00 uur

Eindstand: 0-0

Wouter van der Goes1-1
Gijs Staverman2-3
Stefan Stasse1-1
Frank van 't Hof2-1
Jan-Willem Roodbeen3-1
Jeroen van Inkel1-0
Annemieke Schollaardt 4-0
Emmely de Wilt2-0
Rick van Velthuysen3-2
Paul Rabbering3-1
Dolf Jansen3-0
Jeroen Kijk in de Vegte2-1
Giel Beelen2-0
Bart Arens4-1
Kimberley Dekker3-2
Morad El Ouakili2-1
One'sy Muller3-1
Shay Kreuger3-1
Carolien Borgers1-1
Cielke Sijben1-4
Eddy Keur2-0
Corné Klijn4-2
Evert Duipmans3-0
Jeroen Mulder2-1


Frankrijk - Duitsland

15 juni 
21.00 uur

Eindstand: 1-0

Wouter van der Goes2-2
Gijs Staverman3-1
Stefan Stasse2-1
Frank van 't Hof2-2
Jan-Willem Roodbeen2-1
Jeroen van Inkel0-1
Annemieke Schollaardt 1-1
Emmely de Wilt2-1
Rick van Velthuysen1-1
Paul Rabbering2-2
Dolf Jansen3-1
Jeroen Kijk in de Vegte2-3
Giel Beelen1-2
Bart Arens1-1
Kimberley Dekker2-2
Morad El Ouakili2-2
One'sy Muller2-1
Shay Kreuger2-1
Carolien Borgers2-1
Cielke Sijben1-1
Eddy Keur1-2
Corné Klijn3-2
Evert Duipmans2-2
Jeroen Mulder0-2

Italië - Zwitserland

16 juni 
21.00 uur

Eindstand: 3-0

Wouter van der Goes2-1
Gijs Staverman4-2
Stefan Stasse1-0
Frank van 't Hof3-1
Jan-Willem Roodbeen2-0
Jeroen van Inkel1-0
Annemieke Schollaardt 2-0
Emmely de Wilt3-0
Rick van Velthuysen2-0
Paul Rabbering1-1
Dolf Jansen1-1
Jeroen Kijk in de Vegte3-0
Giel Beelen3-1
Bart Arens3-1
Kimberley Dekker0-0
Morad El Ouakili2-1
One'sy Muller2-0
Shay Kreuger2-1
Carolien Borgers1-0
Cielke Sijben1-0
Eddy Keur2-1
Corné Klijn3-0
Evert Duipmans1-0
Jeroen Mulder0-0

Nederland - Oostenrijk

17 juni 
21.00 uur

Eindstand: 2-0

Wouter van der Goes1-0
Gijs Staverman4-1
Stefan Stasse2-1
Frank van 't Hof3-0
Jan-Willem Roodbeen2-1
Jeroen van Inkel1-0
Annemieke Schollaardt 3-1
Emmely de Wilt2-0
Rick van Velthuysen2-1
Paul Rabbering2-0
Dolf Jansen2-1
Jeroen Kijk in de Vegte4-2
Giel Beelen1-1
Bart Arens1-0
Kimberley Dekker0-1
Morad El Ouakili2-0
One'sy Muller1-1
Shay Kreuger1-1
Carolien Borgers2-0
Cielke Sijben0-1
Eddy Keur2-2
Corné Klijn0-8
Evert Duipmans1-1
Jeroen Mulder3-1

Engeland - Schotland

18 juni 
21.00 uur

Eindstand: 0 - 0

Wouter van der Goes1-0
Gijs Staverman2-2
Stefan Stasse2-0
Frank van 't Hof2-0
Jan-Willem Roodbeen3-0
Jeroen van Inkel1-0
Annemieke Schollaardt 2-0
Emmely de Wilt3-0
Rick van Velthuysen2-0
Paul Rabbering3-3
Dolf Jansen4-1
Jeroen Kijk in de Vegte2-1
Giel Beelen3-2
Bart Arens2-0
Kimberley Dekker0-0
Morad El Ouakili1-1
One'sy Muller2-2
Shay Kreuger3-2
Carolien Borgers1-2
Cielke Sijben2-1
Eddy Keur2-0
Corné Klijn2-0
Evert Duipmans3-0
Jeroen Mulder1-2

Portugal - Duitsland

19 juni 
18.00 uur

Eindstand: 2-4

Wouter van der Goes2-2
Gijs Staverman0-2
Stefan Stasse1-1
Frank van 't Hof2-4
Jan-Willem Roodbeen2-0
Jeroen van Inkel0-1
Annemieke Schollaardt 1-1
Emmely de Wilt1-1
Rick van Velthuysen1-1
Paul Rabbering1-4
Dolf Jansen2-2
Jeroen Kijk in de Vegte3-3
Giel Beelen1-3
Bart Arens2-1
Kimberley Dekker2-4
Morad El Ouakili0-1
One'sy Muller1-0
Shay Kreuger2-1
Carolien Borgers1-2
Cielke Sijben3-3
Eddy Keur1-2
Corné Klijn2-3
Evert Duipmans2-1
Jeroen Mulder0-2

Zwitserland - Turkijë

20 juni 
18.00 uur

Eindstand: 3-1

Wouter van der Goes0-2
Gijs Staverman1-2
Stefan Stasse2-1
Frank van 't Hof1-0
Jan-Willem Roodbeen0-3
Jeroen van Inkel0-1
Annemieke Schollaardt 1-3
Emmely de Wilt1-1
Rick van Velthuysen1-1
Paul Rabbering1-3
Dolf Jansen1-2
Jeroen Kijk in de Vegte1-4
Giel Beelen1-1
Bart Arens2-3
Kimberley Dekker1-0
Morad El Ouakili0-0
One'sy Muller1-3
Shay Kreuger3-2
Carolien Borgers1-0
Cielke Sijben1-0
Eddy Keur2-1
Corné Klijn2-2
Evert Duipmans2-2
Jeroen Mulder4-2

Noord-Macedonië - Nederland

21 juni 
18.00 uur

Eindstand: 0-3

Wouter van der Goes0-3
Gijs Staverman0-4
Stefan Stasse1-0
Frank van 't Hof5-2
Jan-Willem Roodbeen0-4
Jeroen van Inkel0-2
Annemieke Schollaardt 0-3
Emmely de Wilt0-2
Rick van Velthuysen0-4
Paul Rabbering1-5
Dolf Jansen0-3
Jeroen Kijk in de Vegte0-3
Giel Beelen2-4
Bart Arens0-4
Kimberley Dekker0-0
Morad El Ouakili0-3
One'sy Muller0-1
Shay Kreuger2-2
Carolien Borgers0-3
Cielke Sijben0-1
Eddy Keur1-2
Corné Klijn8-0
Evert Duipmans0-2
Jeroen Mulder3-3

Kroatië - Schotland

22 juni 
21.00 uur

Eindstand: 3-1

Wouter van der Goes2-1
Gijs Staverman2-3
Stefan Stasse3-1
Frank van 't Hof3-0
Jan-Willem Roodbeen1-2
Jeroen van Inkel0-2
Annemieke Schollaardt 1-2
Emmely de Wilt1-0
Rick van Velthuysen3-0
Paul Rabbering3-2
Dolf Jansen1-1
Jeroen Kijk in de Vegte0-1
Giel Beelen0-0
Bart Arens0-1
Kimberley Dekker1-0
Morad El Ouakili0-1
One'sy Muller1-1
Shay Kreuger1-2
Carolien Borgers1-1
Cielke Sijben3-2
Eddy Keur3-1
Corné Klijn1-1
Evert Duipmans1-1
Jeroen Mulder2-4

Portugal - Frankrijk

23 juni 
21.00 uur

Eindstand: 2-2

Wouter van der Goes2-3
Gijs Staverman0-0
Stefan Stasse2-2
Frank van 't Hof3-3
Jan-Willem Roodbeen1-3
Jeroen van Inkel0-1
Annemieke Schollaardt 1-3
Emmely de Wilt0-2
Rick van Velthuysen1-2
Paul Rabbering1-3
Dolf Jansen1-3
Jeroen Kijk in de Vegte3-2
Giel Beelen1-2
Bart Arens1-2
Kimberley Dekker2-2
Morad El Ouakili1-0
One'sy Muller1-1
Shay Kreuger2-2
Carolien Borgers1-2
Cielke Sijben1-3
Eddy Keur1-2
Corné Klijn2-4
Evert Duipmans1-3
Jeroen Mulder1-3

Foto omslag: ANP

STER Advertentie
STER Advertentie