Vier jij je verjaardag met Yora en Sander?
- Nieuws
- Vier jij je verjaardag met Yora en Sander?
Wie gun jij een verjaardag in de NPO Radio 2-studio met Yora Rienstra en Sander de Heer? Steun KWF en wie weet zit jij binnenkort in de verjaardagskring.
Yora en Sander weten als geen ander hoe je een feestje moet maken van de zaterdag- en zondagmiddag. Die kennis willen ze niet voor zichzelf houden en daarom geven ze iemand de kans zijn of haar kringverjaardag te vieren in de NPO Radio 2-studio.
Maximaal 25 feestgangers
Voor hapjes en drankjes voor maximaal 25 feestgangers wordt gezorgd. Uiteraard draaien we de favoriete partyplaat van de jarige. Let op: je wordt niet thuis gebracht en je zwemspullen kun je ook thuislaten.
Wie wordt het gelukkige feestvarken op Yora en Sanders kringverjaardag? Laat het ons weten. Het geld is belangrijk, natuurlijk, voor het goede doel. Maar je motivatie minstens zo! Succes.
Hoe zo’n kringverjaardag eruit kan zien?
Marathon Live
Tijdens de themadag Marathon Live op 20 april halen onze dj’s de hele dag geld op voor KWF Kankerbestrijding. Lees meer over deze bijzondere dag en de dj-acties.
Marathon Live
DJ: Gerard Ekdom
20 april 6:00 - 22:00 uur
Esplanade, Almere
Steun onze dj's!
Gerelateerd nieuws

Programma
Dit is het favoriete '80s nummer van Sem: 'Een nummer dat alles bevat wat een '80s track '80s maakt'
Programma
De Gouden Strot van Thomas Anders
Programma
Van cassette naar streaming: hoe de jaren 80 popmuziek blijven vormgeven
Programma
Bart nogmaals verrast met Gouden RadioRing tijdens uitzending